Stroj objevování Shushes Zdůraznil psi

0 Comments

Pokud je jeden demografický, který má prospěch z lidí, kteří byli uvízli v domě během Covid Lockdowns, bylo by to psi. Mít jejich lidé kolem 24/7 naznačil mnohem více žaludku tře, mnohem více stolních zápisů, stejně jako mnohem více pozornosti. Samozřejmě, pro spoustu psů, zejména těch, kteří objevili své domy během karantény, vedl k problémům s připojením, protože jejich lidské protějšky se začnou vrátit do práce i školu.

[Clairette] má obzvláště těžký čas, který se přizpůsobil svým dobrým přátelům, které zanechávají každý den, nicméně naštěstí její člověk [Nathaniel Felleke] byl schopen najít kreativní řešení. Vyškolil tinyml neuronový web, aby zjistil, když štěkal stejně jako využitá, stejně jako Arduino hrát hluk bajt, aby ji pomohl. Hluk bajtů v zájmu jsou záznamy maminky [Nathaniel] buď chvály nebo vyhubování [Clairette], stejně jako jak můžete vidět z níže uvedeného videa, zdá se, že pracují poměrně dobře. Pro trénování sítě, [Nathaniel] se zabývala řadou datových souborů, aby se zabránilo nadměrnému fitingu, včetně jednoho on, který vyrábí sám využívající skutečné nahrávky kůry, jakož i okolní prostředí se zdá být v jeho vlastním domě. Využil Eon tuner, nástroj podle okrajového impulsu, aby pomohl objevit nejlepší design, který má být využíván stejně jako školení. Nahrál vyškolený síť do Arduino Nano 33 Sense Sense Sense Sense Sense Sense Sense Sense, stejně jako druhý Arduino zvládl hrubě bajtů prostřednictvím adafruitského hudebního výrobce peření.

Zatímco výrobce objevuje může hluk jako trochu extrémní volby k omezení štěkání svého psa, je to určitě inovativní, stejně jako i zdá se, že to bylo úspěšné. Spárovaný s tímto webovým připojeným dávkovačem, můžete udržet domácího psa bobil hodiny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *