Dual Sim Hack pro Single Sim Slot telefony.

0 Comments

[RoyTectips] ukazuje nám geniální hack, který otočí telefon s jedním SIM-Slot do plně funkčního telefonu Dual-SIM. Vše, co je potřeba pro tento hack je tepelně zbraň, rozpouštědlo, mikro SD karta, nano sim a nějaké lepidlo. Trik je, že telefon má čtečku SIM na zadní straně slotu SD karty. Prostřednictvím některých detailních disekčních a rekonstrukčních prací můžete prasat-back SIM na SD kartu a mít oba práci současně.

Dělat SD / SIM Franken-Card není piknik. Nejprve začnete podáním vyvýšeného spodního okraje karty Micro SD a soubor dolů, dokud není psaní již viditelné. Dále získáte tepelnou pistoli a vyberte si kartu Nano SIM, dokud se plast nerozpadne pryč. Pak označte místo, kde je mozek SIM karty a přilepte ho. Zapněte telefon, Ahoj Presto, nyní máte dvojí SIM telefon při zachování SD úložiště.

Tento hack je hlášen, že bude pracovat na mnoha telefonech Samsung, která končí v “7” a někteří to končí v “5”, spolu s některými 8-sériovými telefony z Huawei a Oppo klonů Samsungů. Protože modifikujete pouze SIM kartu, je to poměrně nízkým rizikovým hackem pro telefon. Kombinace dvou karet do jednoho z nich je jistě úhledný trik, téměř jako elegantní jako boty-horning mikrokontrolér do karty SD. Zajímalo by nás, jak dlouho bude předtím, než uvidíme komerční duální SIM / SD karty na trhu.

[Aktualizace] Mám trochu zmatený na tohle, jak jen máme jediné SIM varianty těchto telefonů, kde žiji. Tento hack je pro duální telefony, které buď přijímat 2 SIM karty nebo 1 SIM + 1 SD kartu. Tento hack tento problém řeší a umožňuje 2 SIMS plus 1 SD kartu v těchto telefonech. Omlouváme se za zmatek a díky všem, kteří to ukázali v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *