Stáhněte si tapety Asus Zenfone Max M2

0 Comments

Asus Zenfone Max M2 Tapety jsou venku a můžete si je stáhnout v QHD+ vysokou kvalitu s rozlišením 1263 x 2667 px zdola. Nyní jsou nabízeny 2 tapety na zásoby. Až se dostaneme na ruce, přidáme více z nich.

Asus zasáhl nádhernou oblast s Zanfone Max M1 Pro začátkem tohoto roku. Byl to téměř dokonalý smartphone pro typické indické přemýšlení o ceně. Začátkem tohoto měsíce představil Asus také Asus Zenfone Max M2 a Zenfone Max M2 Pro v zemi. Zenfone Max M2 Pro však ve srovnání s Max M1 Pro stojí poněkud. Pokud chcete koupit něco levnějšího, tentokrát se možná budete muset spokojit s Zenfone Max M2, což není také chudé. Stejně jako máme také tapety zásob zařízení ke stažení.

Asus Zenfone Max M2 Design

Pokud jde o návrh, vypadá Zenfone Max M2 přesně podobně jako Zenfone Max M1 Pro. Může to být dokonce přesně stejné tělo s různými interními i obrazovkami, kdo ví. Rozměry jsou také děsivě podobné: 158,41 x 76,28 x 7,70 (výška x šířka x tloušťka x). Je však o něco tenčí i při 160,00 gramů, hodnotí o 20 gramů méně. Na zadní straně je návštěvník otisků prstů přímo nad logem ASUS a na přední straně styl obrazovky, který je docela podobný tomu na ZenFone 5Z. Na světle se nacházejí tlačítka hlasitosti a napájení, SIM a micro SD zásobník jsou vlevo, zatímco konektor pro sluchátka se nachází nahoře.

Specifikace Asus Zenfone Max M2

Za cenu má Zenfone Max M2 několik vynikajících specifikací, stejně jako pokud můžete ignorovat existenci Zenfone Max M1 Pro. Zenfone Max M2 se balí v Qualcomm Snapdragon 632 ve srovnání se Zenfone Max M1 Pro Snapdragon 636. RAM a také výběr úložiště zahrnují 3 GB/4 GB a 32 GB/64 GB pro Zenfone Max M2. Obrazovka má zářez, pokud o této žádoucí funkci přemýšlíte. Avšak 6,26-palcová, vysoká IPS LCD obrazovka s poměrem prvku 19: 9 má pouze rozlišení 720 pixelů do 1520 pixelů.

Pro takový významný displej je obrazovka 720p+ významným poklesem, protože se počítá na celkově pouhých 269 pixelů na palec, což je hrozné přemýšlení o všech pomůckách, které máte dnes k dispozici. Může to být opravdu mnohem lepší nabídka, která ještě více vloží tisíc rupií a získejte Zenfone Max M1 Pro. Nejen, že má displej s vyšším rozlišením, ale také má baterii 5000 mAh ve srovnání s 5000 mAh Zenfone Max M2. To je, pokud nejste fanouškem stylu zářezu a také to nechcete, stejně jako nechcete přemýšlet o něčem, jako je Realme U1.

Konfigurace dvojité kamery na zadní straně se však skládá z hlavního senzoru 13 MP a také senzoru hloubky 2 MP, zatímco zářez v předních domech A 8 MP selfie střelce spolu s LED Flash. Za tuto cenu nebyla kamera ZenFone Max M1 Pro. Rovněž zahrnuje obvyklé volby konektivity, jako jsou Wi-Fi, GPS, Bluetooth, USB OTG, Micro-USB, FM, 3G, a 4G (s podporou pásma 40 využívané některými sítěmi LTE v Indii).

Stáhněte si tapety Asus Zenfone Max M2

Tapety na zásoby na ASUS Zenfone Max M2 jsou hlavně zdokonalením nebo jemným doladěním původních tapet na akcie na Asus Zenfone Max M1 Pro. Na rozdíl od obrazovky na zařízení však vypadají pěkně stejně jako naštěstí poměrně vysokých rozpětí při 1263 x 2667 pixelů. Proto by měly vypadat skvěle na jakémkoli typu displeje. Tapety níže jsou obrázky plné velikosti, ale ve formátu JPEG. Ti z vás, kteří obeznámili styly obrázků, pochopí, že obrázek JPEG ztratí například ve srovnání s obrazem PNG malý detail.

Většinou to není znatelné, stejně jako JPEG by měly vypadat stejně úžasně na displeji smartphonu. Pro puristy mezi vámi však také jsme zabalili na obrázcích s vysokým rozlišením PNG v souboru zip, odkaz ke stažení, který je poskytován přímo pod tapety.

Odkaz ke stažení:
Asus Zenfone Max M2 Stock Wallpapers.zip

Asus Zenfone Max M1 a tapety Zenfone L1

Stáhněte si všechny tapety Asus Stock

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *