Všechny návrhy iPhone 5 v prodeji na nejlepším nákupu, podrobnosti právě zde

0 Comments

Nejlepší nákup v posledních týdnech dělá to nejlepší, aby ušetřilo spotřebitelům nějaké peněžní výdaje, nejprve nabídl dárkovou kartu 25 $ těm, kteří si koupili iPhone 5 Přímo z jejich internetového obchodu však nyní prodloužili svou sezónní dobrou vůli zdvojnásobením této odměny a nyní nabízí diskontní sazbu 50 $ na předběžné výdaje na telefon všech modelů iPhone 5.

Není to poprvé, co jsme viděli velké fyzické i na internetových prodejcích, jako jsou nejlepší nabídky nákupu nebo Walmart, nabídky této povahy. Zdá se, že jde o postupně rutinní výskyt, který se pokoušejí přilákat nové mobilní předplatitele, aby nabídli úsporu peněz na náklady na sluchátko, nebo nabídnutím dárkových karet jako odměny, aby se odměnilo nový mobilní dohodu. Jak je obvykle situace s chytrými telefony s penězi z chytrých telefonů a tablety od nejlepších nákupů, klient by vyžadoval přejít do podporované dvouleté minimální termínované smlouvy s Verizonem, Sprint nebo AT&T.

Náklady na základní design 16 GB iPhone 5 byly sníženy z 199,99 na 149,99 USD na všech sítích, přičemž varianta 32 GB středního rozsahu snížila na 249,99 USD z 299,99 $. Pokud ji tato oblast vnitřního skladování prostě nebude snížit, pak vám předběžné výdaje ve výši 349,99 $ zajistí 64 GB gadget ve vaší oblíbené síti. Jsou nabízeny jak Black & Slate, tak i výběr bílých a stříbrných, a také všechny vybrané telefony zahrnují běžnou zásilku zdarma, kterou bychom očekávali, když vystřelili tento typ peněz.

Pokud zůstanete stejně jako datum s současnou inovací, není pro vás nejdůležitější věcí na světě, pak nejlepší nákup také nabízí snížení nákladů na iPhone 4s, přičemž verze 16 GB přichází za extrémně rozumné 49 $, s přesnou Stejný dvouletý kontakt s požadavky. Nevypadá to, že klienti mohou naskládat své výhody nebo nabídky a také využít snížení 50 USD kromě předchozí odměny za dárkovou kartu 25 $, avšak pro ty, kteří se dívali na získání iPhone 4s nebo iPhone 5, pak toto může být ten pravý čas. Pokud jste ve světě iPhone nováčkem a také jste čekali na diskontní sazbu po dlouhou dobu, stačí kliknout na zdrojový odkaz níže a také si zabalte lesklý nový iPhone 5 nebo 4s.

(zdroj bestbuy)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *