Anker Deals: 20% sleva na AC Power Bank, 20% sleva na nástěnnou nabíječku Powerport II, 19% sleva na Bluetooth přijímač

0 Comments

Naši kamarádi v Anker to udělali znovu a poskytli některé úžasné obchody na některých svých nejlepších produktech. Víme, že vy muži milujete příslušenství Anker stejně jako my, a vy jste to naprosto nejlepší. Proto, když se dozvíme o další vlně obchodů, o kterých byste si měli muži být vědomi, děláme to nejlepší a sdílíme je s vámi.

Níže jsou uvedeny tři nabídky na příslušenství Anker, o kterých si myslíme, že se budete milovat, takže bez dalšího ADO se podívejme, že?

Roav od Anker, přijímač Bluetooth s Bluetooth 4.1

Tento přijímač Anker Roav Bluetooth je úžasný pro připojení Bluetooth a přeměnu na připojení USB nebo 3,5 mm. Ideální pro vložení do automobilu, který má pomocný port, ale bez podpory Bluetooth, má tento přijímač Bluetooth 4.1 dokonce i schopnosti hands-free.

Koupit: Roav od Anker, Bluetooth přijímač s Bluetooth 4.1 od Amazonu: 12,99 $ s kódem RoavB2B2 | Původní cena 15,99 $

Anker Dual USB Wall Charger, Powerport II 24W

Jednoduše nikdy nemůžete mít dostatek nabíječek po celém domě, a pokud máte pouze několik nástěnných vývodů, které si můžete vybrat z šancí, jsou dobré, že potřebujete způsoby, jak připojit mnohem více než jedno zařízení k nabíječce. To je místo, kde tato nástěnná nabíječka přichází do hry a poskytuje dva porty USB pro nabíjení všeho od smartphonů po tablety.

Koupit: Anker Dual USB Wall Charger, Powerport II 24W z Amazonu: 11,99 $ s kódem AnkerW27 | Původní cena 14,99 $

Anker Powercore AC, 22000 mAh/85Wh

Mít nástěnné nabíječky je vše v pořádku a dobré, když máte zásuvku, do kterého je můžete zapojit, ale co když jste venku. Tato baterie řeší tento problém s řadou konektorů. Se dvěma porty USB, přístavem AC pro nabíjení notebooků a kapacitou mamutů bude tato věc účtovat cokoli, co na to hodíte.

Koupit: Anker Powercore AC, 22000MAH/85WH z Amazonu: 119,99 $ s kódem PowerAC3 | Původní cena 149,99 $

První dvě obchody vyprší 16. dne tohoto měsíce, zatímco AC Power Bank je dobrá do 30 .. Takže máte spoustu času na to, abyste se rozhodli, co kupujete.

Tech Deal: Získejte přenosný multimediální projektor schopný 1080p na 150 palců za pouhých 58 $

Smart Home Deal: Získejte TP-Link WiFi Smart Plug s podporou pro Amazon Alexa a Google Assistant za pouhých 15 $

Nabídky Den práce Anker: Velké slevy na bleskové kabely, bezdrátové nabíječky, Robovac, inteligentní žárovky, další

Apple HomeKit-kompatibilní koogeek inteligentní RGB žárovka na pouhých 17 $ z 31,99 $ [omezený časový obchod]

Tech nabídky: HomeKit-Compatible Koogeek RGB žárovky a WiFi Smart Plugs dnes těžce zlevněné

Nabídky příslušenství pro horké iPhone: Lightningové kabely s certifikací MFI, napájecí banky s vestavěnými bleskovými šňůry začínajícími na pouhých 3,59 $

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *