Tisk Aston Martin DB4

0 Comments

s 3D tiskárnami, které najdou cestu do workshopů tvůrců po celém světě, byl se stát dřívem nebo později. [Ivan Sentch] dělá Aston Martin DB4 s 3D tiskárnou.

Než nastoupíme do vlaku humbuk, diskutujeme, co je to projekt, není: [Ivan] není dělat žádné kovové části s jeho 3D tiskárnou a podvozek a motor budou převzaty z automobilu dárce. Také tištěné plastové díly nebudou ve skutečnosti do konečné sestavení; 3D vytištěné panely tělesa budou použity k vytažení konečných panelů ve skleněných vláken. To bylo řečeno, je to stále impozantní podnik, který bude stát [ivan] $ 2250 NZD v plastu sám.

Tělové panely Ivan] jsou vyrobeny tím, že odebírá model DB4 modelu v SolidWorks, krájení do 105 mm čtverců, což dává každému čtvercové extrudované strany, a nakonec je zajišťují do dřevěné podobě po vytištěné díly. Ještě je stále strašná práce, která má být provedena, jakmile jsou 3D vytištěné části přilepeny, ale je to stále úžasně působivé – a levné – způsob, jak vytvořit repliku velmi slavného automobilu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *