Pick a Place Hack Chat

0 Comments

Připojte se k nám ve středu 9. února v poledne Pacifiku pro výběr a místo Hack Chat s Chris Denney!

My v obchodním obchodě jsou pěkně zvyklí na zázraky – pořádáme je po celou dobu. Ale i ty nejvíce unavený mezi námi musí přiznat, že moderní sestava PCB, kde komponenty, které by se mohly snadno schovat pod zrnem písku, jsou zpracovány roboti, hranicemi na čarodějnictví. Zvedni a umístí stroje, které fungují tyto zázraky, musí přesně zasáhnout své známky přesně a přesně, ale také to dělají v oslepujících rychlostech a na konci dní.

Naštěstí, dokonce i ti z nás, kteří navrhují obvody pro život a závisí na Službách pro montáž PCB, aby si tyto návrhy realizovali, mohou přinejmenším do určité míry abstraktí podrobnosti o výběru a umístěné fázi procesu pryč. Ale dělat to “jen práce” není triviální úkol, a učí se trochu o tom, co to znamená, aby nás lepší designéři. Plus, je to prostě skvělé sledovat výběr a místo dělat svou věc. A potápět se trochu hlouběji do pick a místo, Chris Denney, CTO Worthington shromáždění a spoluúčasti “Pick, Place, Podcast” se zastaví. Pokud jste někdy přemýšleli o vnitřních činnostech sestavy PCB a výběru rolí a místo, kde se v ní hraje, nebo pokud hledáte tipy, jak optimalizovat rozložení pro výběr a místo, to je ten, kdo nebudete chtít zmeškat!

Naše hack chaty jsou živé komunitní akce v hackaday.io hack Chat Group Messaging. Tento týden budeme sedět ve středu 9. února v 12:00 pm Pacifiku. Pokud jste časové pásmo svázané, máme šikovný časový převodník.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *