Nexus 5 Camera Mod přináší maximální obrázek vysoce kvalitní a také dvojitý zvuk

0 Comments

představení nového gadgetu Nexus vždy senzační věc ve světě Androidu, protože označuje novou památku zavedením nové verze naší preferované platformy pro mobilní zařízení. Nejnovější telefon Google je již na chvíli na chvíli a jejich metoda po celém světě dělá metodu. Vzhledem k tomu, že je nejnovějším smartphonem rodiny Nexus, sbaluje některé opravdu neuvěřitelné a také mnohem lepší specifikace, že jeho předchůdce, Nexus 4.

Nexus 5 získal náš návrhářský sousedství s teplem a také byl zakořeněn, jakmile dorazil. Nyní je to asi týden, co jsme sdíleli podrobného průvodce o zakořenění, odemknutí bootloaderu a instalaci vlastního uzdravení v tomto telefonu, jakož i pokud jste již zakořenili sluchátko, je nyní čas vytěžit z něj nějaké ovoce.

Kamera Nexus 5 byla mimo jiné jednou z nejvíce medializovaných věcí před jeho vydáním. Je smutné, že po zavedení zařízení jeho kamera nedostala slušná hodnocení, protože lidé neobjevili svou fotografii vysokou kvalitu, stejně jako srovnatelná s některými jinými vlajkovými loděmi, jako je Galaxy Note 3, HTC One nebo Z1. Skvělá věc je, že špatný obrázek Vysoká kvalita zachycených obrázků na Nexus 5 je důsledkem nějaké špatné konfigurace softwarové aplikace a problém již zachytil zájem společnosti Google.

Zatímco mnoho jednotlivců stále čeká na aktualizaci softwarové aplikace, která opraví vysokou kvalitu kamery N5, člen XDA Jishnu Sur již vydal mod, který opravuje všechny problémy s kamerou. Při blikání do vašeho zařízení přináší režim fotoaparátu výrazný rozdíl. Mod nejen posouvá vysokou kvalitu snímkem na maximální možnou úroveň (100%), ale také zvyšuje reprodukci barev, zvyšuje video i zvukové bitráty a také snižuje rychlost komprese obrazu až do bodu nuly. Výsledek je úžasný!

Níže je porovnání dvou snímků pořízených s N5 ze stejného úhlu i ve stejných světelných podmínkách, jakož i po blikání fotoaparátu Nexus 5 Nexus 5.

Nexus 5 Camera Mod: Funkce

Vysoká kvalita JPEG byla nastavena na 100%

Komprese snížila na 0%

Barva obrázku naladěná tak, aby bylo možné nejlepší výsledky

Lepší reprodukce barev

Zvukový bitrát nastavil na největší možnou hodnotu, tj. 288000kbit/s.

Zvukový záznam nyní ve stereo se sekundárním mikrofonem.

Rychlejší zaostření pro kameru.

Přední kamera rovněž zaznamenává videa 720p@ 20 MB/s.

Výchozí nastavení na 50 Hz

Zaostření upraveno.

Vylepšený hladký zoom.

Vylepšení otočení okraje.

Požadavky

Jako jakýkoli typ mod, Jishnu’s Nexus 5 Camera Mod vyžaduje dodržování věcí:

Zakořeněné Nexus 5

Odemčený bootloader

Vlastní uzdravení jako CWM nebo TWRP nainstalované v telefonu

Pokud se domníváte, že GADGET splní tyto požadavky, stačí uchopit data ZIP zdola a také je odpadne. V situaci jste dosud nezískali kořen na svém Nexus 5, nebo pokud již jsou zakořeněni, odemkli svůj bootloader a nainstalovali zotavení třetích stran, přejděte na náš jednoduchý i podrobný návod kliknutím na kliknutím na odkaz níže:

Odemkněte bootloader, root i nastavení TWRP Healing na Nexus 5 (Win, Mac, Linux)

Instalace modelu fotoaparátu na Nexus 5

Stáhněte si data kamery Mod do zipu a zkopírujte je do telefonu: n5_cam_v1.5.zip

Stáhněte si také konfiguraci originální/skladové kamery vašeho telefonu. Můžete jej nastavit později v situaci, kterou si přejete vrátit zpět úpravy přinesené modem kamery:

N5_cam_stock_4.4_restore.zip

Stock_Camera_442_Restore.zip

Nyní vypněte telefon a spusťte jej do režimu hojení: stiskněte a podržte hlasitost nahoru + hlasitost dolů + tlačítka napájení ve stejnou dobu, dokud se gadget zavede do režimu bootloader. Poté s použitím klíče hlasitosti přejděte na hojení a vyberte jej pomocí tlačítka napájení.

Nejprve zálohujte svou současnou možnost ROM pomocí možnosti zálohování.

Klepněte na tlačítko Instalace a také objevte data N5_CAM_V1.5.ZIP a také je vyberte.

Poté budete požádáni o ověření instalace. Přejděte na tlačítko posuvníku.

Po dokončení instalace vyberte možnost Reboot> System.

Nakonec se váš telefon spustí normálně a když ano, představte kameru a začne chytit obrázky pomocí fotoaparátu vašeho telefonu, tentokrát však v mnohem lepší i bohatší kvalitě. Na zdraví!

Některé další mody pro Nexus 5:
Nexus 5 Volume Boost MOD Amplifikuje sluchátka i objem reproduktorů

Užijte si launcher Xperia Z, aplikace a také Xloud Beats Audio na Nexus 5

Zdroj: XDA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *