Apple iPhone 4s vs. Samsung Galaxy S II – Drop Test [Video]

0 Comments

Všimněte si, že váš iPhone 4 nebo iPhone 4s je téměř úplně sklo na vnější straně? Více, měli jste noční můry o tom, jak upustit zbrusu nový iPhone 4s na betonu?

Tým na squaretrade dal nový chemicky posílený skleněný kryt společnosti Apple pro točení v jejich kapkovém testu. Nedělejte si starosti, v tomto videu zahrnovali zařízení s napájením Android, které skvěle prochází štítkem; Samsung Galaxy S II. Nyní, abyste vám zde poskytli přehled, tento příspěvek pouze porovnává materiály sestavení použité ve dvou nejvyšších telefonech, které jsou v současné době na trhu. To, co to dělá pro společnosti, jako je SquareTrade, je dává jim posouzení rizik pro pojišťovací zařízení. Hrát si s nejnovějším a největším mobilním telefonem a jejich zničení v tomto procesu zní jako můj druh práce! Kde se zaregistruji?

Jak můžete vidět z videa, iPhone 4s způsobil mírné poškození z pasu vysoko a udělal řadu dings na zadním dolním rohu. Myslím, že by to mohlo být horší, ale nezpůsobí to, že vaše zařízení zcela zbytečné při přechodu z této výšky. IPhone byl na kapce dole zcela nepoužitelný, obrazovka se úplně rozbila; Docela trochu zničení!

Druhým ve videu je Samsung Galaxy S II. O tomto telefonu bylo z komunity Android docela trochu bzučení, protože jeho předchůdce to vedl dobře po celém světě. Galaxie prošla stejným testem a ačkoli to udělalo docela buchnutí, vyšlo z testu s několika malými drážky a škrábancemi. Je to těžké, když o tom přemýšlíte; IPhone 4/4s mají tak nádherný vnější design, jako by byl téměř inspirován uměním, ale ukazuje, že je slabý, když čelí nešťastnému poklesu. Zatímco Samsung Galaxy S II má základní vzhled podobný mnoha telefonům, které přišly a odešly, ale zůstává drsné a neporušené. Gorilla Glass používané na zařízení Samsung Galaxy opravdu drží svou pověst.

Pokud jste na trhu, abyste pokryli své nové zařízení zárukou, která pokrývá téměř všechno kromě úmyslného poškození, jako je to, které je uvedeno ve videu, podívejte se na plány na SquareTrade. Je nezbytné mít dobrý plán náhodného pokrytí, zejména při jednání s tak špičkovou elektronikou. Pokud jste přilepeni na smlouvu, mohlo by být drahé nahradit toto zařízení na MSRP.

(přes 9to5Mac)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *