Budování kovoobráběcí vise, vrstva podle vrstvy

0 Comments

Maker Shop Wisdom uvádí soustruhu je králem Maker Tools. Přišli jsme k této víře, i když typický aforismus, že soustruh je jediný nástroj, který může být kopie sama o sobě vypadat trochu úseku. Ale ve stínu Všemohoucího soustruhu je nástroj bez toho, co by i těch nejjednodušších projektů byly mnohem obtížnější: poklepání. Obtížnost je, objevování velkého svěráku může být vysoká objednávka. Tak proč nebere záležitosti do vlastních rukou, stejně jako rozvíjet tento extrémně silný svěráku od nuly?

Většina komerčně nabízených vizes jsou vyrobeny z několika velkých odlitků, nicméně jako celkem jako [MakeiteTextreme] kovoobrábění obchod se stal, odlévání roztavené železo není nástrojem v jejich sadě. Tak se obrátili zpět k tomu, co chápou, stejně jako svařované tělo, stejně jako čelist Vise ze střední oceli. Video níže ukazuje dlouhé zasedání svařování, stejně jako broušení, které přinášejí tělo, stejně jako čelist do bytí, v procesu, který spotřebovává míle MIG drátu. Primární šroub je vyříznut z nerezové oceli, stejně jako závit se správným typem ACME pro takové aplikace s vysokým tunem, zejména za předpokladu, že mechanická výhoda Dlouhá správa poskytuje. Čelisti mají také rybinky pro vyměnitelné vložky, což je skvělý dotek, který je obtížné zjistit průmyslové jednotky.

Vises na Hackaday bývají odrůdy světlejších úkolů, jako je 3d-tištěný svěrák, stickise pro PCB, nebo dokonce i fanceied-up dřevoobráběcí visek. Je skvělé vidět těžký kov vyvíjet se pro změnu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *