Rozšíření APK Downloader pro Google Chrome umožňuje stahovat aplikace pro Android z trhu na vaši plochu

0 Comments

od lidí, se kterými mluvím ve skutečném světě, a také prostřednictvím Twitteru se zdá, že existuje běžná mylná představa, že každý, kdo má Smartphone se okamžitě stává odborníkem na to, jak toto zařízení rozsáhle používat, včetně výkladů a výstupů instalace aplikace. Vím z první ruky, že to prostě není případ a pro mnoho lidí je smartphone prostě další mobilní zařízení a nemohou rozlišovat mezi normálním telefonem a smartphonem.

Vzhledem k tomu, že mobilní gadgety jsou však v těchto dnech tak velkou společností, stále roste počet lidí, kteří se rádi dozví vše o gadgetech a operačních systémech, které je napájí. Potřeba dotazovat hardware a software také znamená, že nejvíce mezilehlý a nejmodernější uživatel bude obeznámen s extrakcí nainstalovaných aplikací z telefonu ve svém stylu .APK nebo .IPA v závislosti na tom, zda se jedná o zařízení Android nebo iOS. Jednotlivci, kteří se třídí jako Android Gurus, určitě nebudou mít žádné potíže s odtržením. APK soubor pro všechny své nainstalované aplikace a pro ty, kteří nemusí být obeznámeni s příslušnými procesy, existuje na světě široký web mnoho tutoriálů, které vám ukážou, jak.

Je to rostoucí trend, že někteří jednotlivci rádi vytvářejí kopie nebo ukládají instalační soubor pro zakoupené nebo stažené aplikace. Ale co když nechcete projít pracným úkolem stahovat aplikace do vašeho zařízení, pak vytáhnout .apk a uložení? Co když jste například chtěli navigovat na trh Android prostřednictvím počítače na ploše nebo notebooku a stáhnout instalační soubor přímo, abyste jej mohli uložit? Díky návrháři chápanému jako Redphx, ten sladký sen právě skončil jako krásná realita.

Redphx vydal rozšíření Google Chrome chápané jako APK Downloader, která umožňuje jednotlivcům stahovat a spustit, aby tento úkol splnili. APK Staženo potřebuje, aby uživatel vypnul oznámení o chybách SSL a poté nastavil cookie obsahující e-mailovou adresu Android Android a ID zařízení Android.

Může to být přehlídka pro některé bezpečnostní a bezpečnostní jednotlivce, protože to znamená, že se musí vzdát některých citlivých informací vývojáři, ale ostatním to nebude problém. Jakmile bude toto nastavení stanoveno, je to snadný případ nalezení preferované aplikace na trhu Android pomocí prohlížeče Google Chrome a kliknutím na ikonu stahovače APK, která se objeví na nejlepší straně ruky na panelu nástrojů.

Po stažení lze soubor .apk uložit a uchovávat podle uvážení uživatele. Jsme si jisti, že pokud/když se Google o tomto prodloužení dozví, budou mít o tom něco co říct, protože jsem si jistý, že by vypadali tak laskavě na jednotlivcích, kteří tahali instalační soubor přímo z jejich trhu, ale prozatím Apk Downloader dělá přesně tak, jak uvádí na cínu.

(přes AndroidCentral)

Můžete také prohlédnout:

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace z trhu Android pro nepodporovaná zařízení

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *