Přizpůsobte si panel svazku s Noyze (není nutný kořen)

0 Comments

Skutečný rozdíl mezi proprietárním operačním systémem, jako jsou Windows, iOS, a také OS OS, jako je Android, je to, že OS pro založení podniku je bůh operačního systému v situaci proprietárního operačního systému, kde je povýšení softwarové aplikace omezeno společností. V případě OS s otevřeným zdrojovým systémem je však jednotlivec jeho vlastním bohem, kde lze každý kousek operačního systému přizpůsobit, aniž by se dostal do vězení pro případ padělané aplikace softwarové aplikace. Android je jeden takový OS, kde mohou návrháři modifikovat každý kousek OS, ideální od barvy tlačítka po modifikaci jádra, cokoli je možné bez jakéhokoli typu omezení.

Flavor sakra vanilky Android je nádherná sama o sobě, avšak trochu vylepšení, stejně jako doteky právě tady, stejně jako tu bude mnohem fantasticky a mocnější. Díky této výhodě mnoho návrhářů aplikací vytvořilo personalizační aplikace, které odstraní každý kousek rozhraní Android a nahradí jej dalšími nádhernými návrhy. Úpravy systémových aplikací však vyžaduje autorizaci root, které je zakázáno na gadgetech Android spoustou výrobců gadgetů. Co však můžete upravit základní témata zařízení bez požadavku kořene. Je to dokonce možné?

Vypadá to, že ve světě Android není nic nemožné. Panel Noyze Volume je nová aplikace v obchodě Play, která může modifikovat vzhled i výkon objemových panelů Android s různými tématy a mody, které jsou předem naloženy v samotné aplikaci. Panel hlasitosti Noyze je hladká aplikace pro výměnu panelu Volume Panel, která upravuje vzhled panelu hlasitosti zásob a také nepotřebuje root. Nyní tedy můžete modifikovat přesně svůj stejný panel hlasitosti s několika skvělými objemovými panely.

Noyze potřebuje jednorázový tlak v nabídce Nastavení. Když nastavíte aplikaci, Noyze vás požádá, abyste ji aktivovali v nastavení přístupnosti a pak je sama o sobě. Aplikace obsahuje některá základní témata včetně IOS, BlackBerry, Windows stylizovaných posuvníků pro ovládací prvky posuvníku, které jsou velmi hladké i poutavé. V nastavení aplikace můžete nastavit čas blednutí a další nastavení. Styl aplikace je jen estetický s krásně vybranými barevnými kombinacemi a také s tranzitními animacemi, které se objevují, když stiskneme tlačítka kolébky hlasitosti na zařízení.

Aplikace je základní, ale přitažlivá, stejně jako jsme opravdu ptali, jak přesně se návrháři zpracovávají, aby fungovala bez kořenového oprávnění na zařízení. Noyze je bezplatná aplikace, kterou si můžete stáhnout z obchodu Play, ale pro lidi, kteří v aplikaci hledají mnohem více, Noyze účtuje dostatečné množství 1,58 $ jako nákup v aplikaci, což odemkne mnohem více funkcí v aplikaci.

Takže si personalizujte svůj svazek s Noyze stažením z odkazu Play Store, který je dodáván níže, a také krok dopředu před rutinním stylem únava vašeho současného panelu svazku. Pokud se vám líbí stejně jako my, zakupte si verzi Pro Placením 1,58 $, což není v žádném případě vysoké náklady na tuto hladkou i nádhernou aplikaci.

[GooglePlay url = ””]

Přečtěte si dále
Androidní mýty a fakta: Bustování 10 metropolitních legend

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *