Android Wear nyní podporuje iPhone, ale zatím nebuďte šťastní

0 Comments

a přinášejí uživatelům iPhone dobré zprávy, Google oznámil oficiální podporu pro Android Wear na iPhone. Aplikace pro Android Wear bude brzy naživo v obchodě s aplikacemi (pravděpodobně dnes), což uživatelům iPhone umožňuje nainstalovat ji na kompatibilní smartwatches a směrovat oznámení na svém zařízení na hodinky. Již více než rok hraje Google rychle při rozšiřování svých služeb na jiné platformy. Podpora napříč platformami je chytrá tržní strategie, která přináší více uživatelů na Google. Zde je to, co Google uživatelům iPhone nabízí prostřednictvím Android Wear:

Získejte své informace na první pohled: Zkontrolujte důležité informace, jako jsou telefonní hovory, zprávy a oznámení z vašich oblíbených aplikací. Hlavní funkce Android Wear vždy na displeji, takže nikdy nebudete muset pohybovat zápěstí, abyste probudili hodinky.

Sledujte svou fitness: stanovte cíle fitness a získejte denní a týdenní pohled na svůj pokrok. Vaše hodinky automaticky sledují chůzi a běh a dokonce měří vaši srdeční frekvenci.

Ušetřete čas s inteligentním nápovědem: Získejte včasné tipy, jako je kdy odejít na schůzky, aktuální informace o provozu a stav letu. Jen řekněte „ok Google“ a položit otázky jako „Zítra bude v Londýně pršet?“ Nebo vytvořte-li dos „Připomeň mi, abych zabalil deštník.“

Nebuď však ještě šťastný. Podpora opotřebení Android pro iPhone je od nynějška jen holá kosti a moc nenabízí moc. V současné době je Android Wear na iPhone podporován pouze LG Watch Urbane, ale bude také podporován budoucí hodinky Android Wear. Kromě toho budete muset mít buď iPhone 5, 5C, 5S, 6 nebo 6 plus spuštěn iOS 8.2 nebo novější. Funkce opotřebení Android je navíc na iPhone ve srovnání se zařízeními Android velmi omezená.

V současné době si uživatelé iPhone mohou užít oznámení o aplikacích, fitness tracker a Google nyní pomocí Android Wear, ale sada funkcí se má v budoucnu rozšířit. S oznámeními o aplikacích si můžete jen prohlédnout upozornění, jako jsou telefonní hovory, textové zprávy, e -maily a další informace, ale s nimi existuje jen malá interakce. Pro začátek si můžete prohlédnout a odmítnout oznámení, ale nemůžete si užít kompletní funkce, které jsou pro uživatele Androidu prozatím privilegovány.

Pro uživatele iPhone se však jedná o báječnou zprávu, protože si nyní mohou vybrat z širší škály chytrých hodinek. Tento skvělý přesun z Google také pomáhá výrobcům Android SmartWatch zvýšit jejich prodej, protože mají přístup k uživatelům Android i iOS. Mohlo by to však být hrozbou pro Apple Watch, která je poměrně cena vyšší než smartwatches Android.

Máte tedy iPhone a kompatibilní smartwatch Android Wear? Stačí je spárovat a dejte nám vědět své zkušenosti v sekci komentářů níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *