Adresovatelné RGB LED konferenční stolek

0 Comments

[Alexander] právě dal dokončení dotek na jeho adresovatelné RGB LED konferenční stolek a to vypadá úžasně!

Využívání svého místního hackerspace, sektoru67 v Madisonu, Wisconsin, objevil, jak používat dřevoobráběcí zařízení pro stavbu stolu z velkého kudrnatého javorového dřeva.

Dále si koupil dva 4’x8 ‘kousky 2,8 mm bambusové překližky – dokonce musel pronajmout u-tah, aby se dostal zpět do prostoru. Promluvte si o závazku k projektu! Poté, co nikdy nepoužíval laserovou frézu předtím, [Alexander] byl rychle přiváděn s mizerným softwarem laserového rozhraní, takže namísto toho ručně složil tvary jako SVGS v Poznámkovým bloku a pak je převedl na DXFS. To se zdá být spíše pomalý způsob, jak to udělat, ale věří, že to skončí, že je rychlejší vzhledem k tomu, že je to všechno přímo linky. Dvě hodiny laserového času později a měl řadu drážkových proužků pro vytvoření mřížky pro LED diody.

Abychom opravdu osvětlil svůj projekt, používá velké velké 12mm LED diody, které si koupil z eBay – přišli do čtyř pramenů 50, což učinilo neuvěřitelně snadné drát. Hovězí 5v 12A PSU dodává šťávu a Arduino se stará o adresování. Je dokonce skrytý hlavní napájecí kabel přes jeden z nohou!

Je to krásná stavba a vynikající projekt pro první časovač na mnoha použitých zařízeních. Vidíte sami v krátkém videu po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *