Amazon vydává aplikaci pro nákup TVOS pro Apple TV

0 Comments

Amazon dnes poskytl spotřebitelům ještě jednu metodu, jak se rozloučit s jejich obtížnými vydělanými hotovosti, tentokrát pomocí platformy Apple TVOS.

Na internetu Retail Behemoth oficiálně vydala novou nákupní aplikaci kompatibilní s jakýmkoli typem hardwaru Apple TV, který je schopen provozovat platformu Apple TVOS, a je také zaměřen zejména na uživatele, kteří se přihlašují k odběru měsíčně nebo každý rok do Amazon’s Prime Service.

Jedna věc, která je okamžitě zřejmá, je, že nová aplikace TVOS není masivně nafouknutá z hlediska, stejně jako výkonů a funkcí. Při prvním stažení a spuštění jsou jednotlivci dodáváni speciální kód a také požádá, aby se vydali na webové stránky Amazonu pomocí stolního počítače, smartphonu nebo tabletu v nákupu, aby ověřovali kód a indikaci v. Aplikace poté bude potřebovat čtyřmístný PIN kód, který bude vytvořen v nákupu k fyzicky celkovým transakcím a nákupů v rámci procesu pokladny.

Kromě evidentních omezení, která zahrnují využití takové aplikace pomocí televize, a pravdu, že je pro hlavní předplatitele zvláštní, to opravdu nefunguje, aby získal přístup k hlavnímu videu. Kromě toho je aplikace docela to, co byste od Amazonu očekávali.

Je vybaven sekcí, která je naplněna ručně vybranými sbírkami a produkty týmu Amazon, kromě rychlého přístupu k dárkovým průvodcům a dalším oblastem zájmu, na které se mohou spotřebitelé chtít podívat.

Přihlaste se k vašemu stávajícímu účtu Amazon a vyhledejte a procházejte produkty. Využijte diktát k procházení produktů využívajících váš hlas. Hledejte pohlcujícími obrázky produktu i videa. Získejte televizi s využitím dálkového ovladače nebo přidejte do seznamu k vyhodnocení později v telefonu nebo počítači.

Z hlediska nákupu získají ti, kteří aplikaci využívají, získáte přístup k možnostem okamžitě zakoupit produkt nebo jej přidat do seznamu nákupu pro přístup k zisku později. Rovněž existuje evidentní přístup k získání na obrázcích produktů a popisy, které pomáhají přesně určit, co je produkt vnímán.

Aplikace je v současné době online a také nabízena ke stažení pro bezplatné z App Store TVOS.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iTunes 12.5.4 Vydáno s podporou dotykové lišty a televizní aplikace

Jak snížit iOS 10.2 na vašem iPhone nebo iPad

Stáhněte si odkazy iOS 10.2 IPSW pro konečnou verzi iPhone a iPad firmware

Stahování: Konečná verze TVOS 10.1 a vydáno WatchOS 3.1.1, tady je to, co je nové

Stáhnout: MacOS Sierra 10.12.2 Konečná verze pro Macs vydané

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *