Životnost baterie iPhone na tmavém režimu iOS 13 Ve srovnání s režimem Light ukazuje značné vylepšení

0 Comments

, když Apple odhalil iOS 13, uvedl, že tmavý režim se konečně týkal iPhone, stejně jako dost jisté. Zatímco mnoho lidí se na to jen dívalo na to, aby jejich aplikace vypadaly veškeré tajně, Dark Mode opravdu pomáhá také výdrž baterie.

Dlouho jsme pochopili, že obrazovky OLED mohou teoreticky ušetřit využití baterie, když si prověřují černé obrázky, ale nyní, když je iOS 13 právě tady, přesně uvidíme, jak moc. YouTuber PhoneBuff stanovil testování teorie, s iPhone XS použitým jako morče.

Test zahrnoval telefon běžící iOS 13 ve světle i tmavém režimu, přičemž různé aplikace byly využívány jako metoda vypouštění baterie. Výsledky lze vidět ve videu, ale krátká verze je tato – Dark Mode skutečně způsobí, že baterie vašeho iPhone vydrží déle. Alespoň, pokud máte jab na obrazovce nastaveno přesně jako je tento test.

Na základě výsledků právě zde byl iPhone v tmavém režimu svěřen přibližně 30% její baterie, když byl telefon mrtvý po přesně stejném časovém období, když běžel ve světelném režimu. 30% úspora baterie je poněkud vynikající, stejně jako bychom přemýšleli o tom, že uvidíme podobné testy s jinými telefony OLED.

Stále si nejsme opravdu jisti, že jsme nabízeni v Dark Mode, stejně jako pokud využíváte iPhone 11, iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro Max, stejně tak nemáte na životnosti baterie. Každý další bit však pomáhá, že?

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 Beta 3 odkazy na IPSW, zveřejněná data profilu OTA

Útěk z vězení iOS 13.1.3 Aktualizace: Oprava bezpečnosti a bezpečnosti, opravy komplexní od Apple

Downgrade iOS 13.1.3 / iPados 13.1.3 na iOS 13.1.2, tady je, jak

Checkra1n iOS 13.1.2 Útěk z vězení na základě CheckM8 Exploit „Oznámen“

Stahování: iOS 13.1.3 / iPados 13.1.3 odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Pixel 4 se zabývat odemknutím i se zavřenýma očima, Google potvrzuje

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *