Toto je 100 nejhorších hesel roku 2017, používáte jednu z nich?

0 Comments

Pokud jde o zabezpečení internetu, jednou z nejlepších metod, jak vylepšit vaše, je zajistit, abyste využili silná a chráněná hesla napříč všemi vašimi službami a také to, že jsou všechny odlišné než sdílené. Tato poslední část je důležitá, ale je to také část, která je běžně přehlížena.

I když jako heslo vyberete náhodný řetězec 500 znaků, nepomůže vám to, pokud bude ohrožen jeden účet a hacker zkusí jejich ruku testováním přesně stejného hesla na jiné službě. Silná, odlišná hesla – je to jediná metoda, kterou můžete vyzkoušet, stejně jako udržování účtů v bezpečí, stejně jako lidé ve SplashData zveřejnili údaje o tom, jaké jsou nejhorší hesla v roce 2017.

Data jsou sloučením hesel, která byla objevena během různých úniků během předchozích dvanácti měsíců, a několik z nich jsou staré oblíbené jako „123456“ a „heslo“. Existují alespoň některá nová špatná hesla, která si však všimnou, přičemž „Starwars“ jsou nejpozoruhodnější. Bohužel to není ani vzdáleně bezpečné, jak poznamenává generální ředitel Splashdata Morgan.

„Bohužel, i když nejnovější epizoda může být úžasným doplňkem franšízy Star Wars,„ Starwars “je škodlivé heslo. Hackeři využívají typické pojmy z popkultury a sportu, aby se na internetu rozdělili, protože chápou, že mnoho lidí využívá tato snadno zapamatovatelná slova. “

Podnikání také sdílelo infographic zdůrazňující 25 nejhorších hesel roku 2017. Doporučujeme jej prohlédnout, jakož i pokud někdo z nich vypadá povědomě, může být čas resetovat vaše heslo na něco mnohem užitečnějšího. S aplikacemi, jako je 1Password a LastPass nabízená na několika platformách, v těchto dnech není důvod pro špatnou hygienu hesla.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 11.2.5 Beta 2 odkazy IPSW a OTA vydaná před svátky

iOS 11.2.5 Beta 2 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změně, které vyžadujete porozumět

Houdini ios 11/11.1.2 Semi-Jailbreak Tool se pracuje

Cydia pro iOS 11.1.2 Útěk z vězení se pracuje, potvrzuje Saurik

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.1 IPSW a aktualizaci OTA s důležitou opravnou opravou

Stáhněte si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.2.1 / 11.1.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *