999 $ iPhone X stojí Apple 357 $ na výrobu s hrubou marží vyšší než iPhone 8

0 Comments

Existovala obava, že struktura cen společnosti Apple pro iPhone X by motivovala potenciální kupce k nákupu iPhone 8 nebo iPhone 8 Plus v nákupu, aby ušetřily peníze. Nebo ještě horší, síla oddaná jednotlivci iPhone, aby se dostali do prémiového zařízení Android, jako je Samsung Galaxy, aby se zabránilo rozdělení s 999 $+ pro vlastnictví iPhone X.

Počáteční zprávy naznačují, že tyto obavy byly neopodstatněné s novou vlajkovou lodí Apple létající z regálů, ale dnes se objevily nové informace přesně přesně, kolik iPhone X stojí Apple, s náklady na základní úrovni kolem značky 357,50 $, jak uvádí společnost Reuters .

Každý, kdo si koupil 64 GB iPhone X-který je klasifikován jako design základní úrovně-buď ve stříbrném nebo oblasti šedé, pochopí, že konkrétní design je vrátí zpět 999,00 $. Pokud získáte výrobní náklady kolem 357,50 $, Apple zkontroluje úhlednou hrubou marži kolem 64 % značky pro každý prodaný systém.

Ve skutečnosti existují pravděpodobně další i ztělesněné náklady zahrnuté do výzkumu a vývoje, designu, výroby a reklamy gadgetu, který není na tomto čísle zohledněn, ale marže jsou pro toto nové zařízení velmi zdravé. O okraji se uvádí, že jsou rovněž poněkud zdravější než iPhone 8, který se nachází přibližně na 59 procent.

Zvýšení nákladů na výrobu iPhone X ve srovnání s iPhone 8 může být spojeno s řadou mnohem nákladnějších prvků a také s procesy využívanými během výroby iPhone X. Zcela nová obrazovka OLED je naprosto nejnáročnější součástí nové vlajkové lodi společnosti Apple, která stojí 65,50 $ na panel. Pro srovnání, 4,7palcový panel LCD, který zdobí náklady iPhone 8 jen 36,00 $ za jednotku. Apple pochopil, že změna na inovace OLED by vystupovala mnohem více na displej, ale rozhodně stojí za to náklady, když přemýšlíte o vysoké kvalitě iPhone X, stejně jako mnohem více, takže pokud lze tyto náklady přenést na spotřebitele.

Mnohem více prémiovějšího podvozku z nerezové oceli iPhone X také vzal tento konkrétní výdaj prvku z 21,00 USD za hliníkový rám na iPhone 8 až 36,00 $ pro iPhone X. All-in-all, mnohem více prémiového gadgetu s mnohem více Nákladné prvky nakonec skončí a pro spotřebitele stojí mnohem více.

Bylo by velmi fascinující přimět Apple zvládnout rozpis cen a opravdu získat skutečné náklady na výrobu a také získat jediný systém na trh na základě všech nákladů na interiéry, které Apple, které bohužel rozumíme stát se.

Co si myslíte o tyto publikované náklady? Odhodí vás to z nákupu iPhone X?

(Zdroj: Reuters)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Opravte na iPhone / iPad opravte krabici značek [?]

iOS 11.2 Beta 2 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změnách, které požadavek na pochopení

Stahování: iOS 11.2 Beta 2 odkazy IPSW a OTA nyní nabízená pro všechna zařízení

Stáhněte si odkazy iOS 11.1 IPSW a aktualizaci OTA finální verze

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *