Přidejte možnosti sdílení Sdílení Facebooku a Twitteru do aplikace pro iPhone Notes Iphone pomocí „Sharenotes“

0 Comments

iOS 5 přinesli nativní integraci Twitteru do iPhone, iPad a iPod Touch, a to bylo pěkně sledováno s dohodou o podobné nabídce do iOS 6 s Facebookem. Ale zatímco tato hluboká přidružení udělala zázraky pro bezproblémové sdílení různých obsahu, aplikace Notes chybí tato schopnost sdílet poznámku prostřednictvím Facebooku nebo Twitters. Díky šikovnému malému vylepšení zvanému Sharenotes nemusí toto omezení přestat sdílet své poznámky se svými následovníky a přáteli, a přestože se také na vaše poznámky vztahuje i omezení 140 postav Twitteru, alespoň nebudete muset řezat A už vkládání.

Abych byl upřímný, iOS je stále, dokonce i teď, plný těchto druhů anomálií a nesrovnalostí. Tlačítko Sdílet v Roll Camera nám představuje všechny druhy možností, a ačkoli by se některé z nich přímo nevztahovaly na poznámky (například možnost „Použití jako tapety“), je to trochu záhada, proč existuje V rámci poznámek není možné poslat poznámku jako zprávu na Facebooku nebo tweet.

Mohlo by to být to, co, co s limitem charakteru, si Apple myslel, že by bylo trochu obtížné pracovat a ne zvláště užitečné podnik. I když vidím tento pohled, nástroj pro selektor konkrétně žádá uživatele, aby vytáhl 140> kus poznámky Funkčnost aplikace Notes, která vypadá stále více datovaná.

Skutečnost však zůstává, že kromě kopírování a vkládání neexistuje žádný efektivní způsob, jak šířit své bystré uvažování do zbytku světa, ale pokud jste skutečně vězeňská, Sharenotes vyplňuje tuto malou „chybějící“ funkci.

Je k dispozici v úložišti BigBoss (výchozí v rámci Cydia pod „zdroji“) a je zcela zdarma. Nejenže je to velmi malý soubor k instalaci, ale nevyžaduje ani respring, takže klepněte na toto tlačítko Cydia a dovolte si zařízení iOS jen trochu více funkčnosti.

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte další aplikace pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *