Zde je 38 nových emodži přicházejících na iOS, příští rok Android

0 Comments

jsou znaky emoji ruce dolů to nejlepší, co se kdy stalo mobilním IM a chatovacím službám. S řadou postav emodži, které již máme k dispozici na platformě iOS, tak na platformě Android, jsou fanoušci v léčbě, kde může být až 38 nových Emoji zamířeno na dříve zmíněné mobilní platformy dostatečně brzy.

Podle dokumentu vydaného konsorciem Unicode – kluci odpovědní za Emoji Common – tým v současné době přemýšlí o 38 nových emoji postavách v rámci aktualizace existující kolekce. Tyto nové postavy emoji byly vypracovány v reakci na stanovení vzorců procházení pro obrázky na Googlu, kromě některých, které fanoušci požadovali po celém světě. “Tyto znaky se předpokládají pro začlenění do Unicode z důvodů, jako je využití kompatibility, prominentní žádosti o internetové komunity, jakož i naplnění prostorů ve stávající sadě Unicode Emoji.”

Níže je uveden celkový seznam znaků emodži, které se zvažují, však konsorcium dosud nebylo povoleno.

„Zavolej mi“ ruku

Avokádo

Slanina

Netopýr

Černé srdce

Mrkev

Clinking brýle

Klaun tvář

Rohlík

Okurka

Slintat tvář

Kachna

Orel

Face Palm

Tvář s kovbojským kloboukem

Fox Face

Ruce s prvním i ukazovaným prstem

Handshake

Pěst směřující doleva

Ležící tvář

Muž tanec

Muž ve smokingu

Matka Vánoce

Motorový skútr

Nevolnost

Osmiúhelníková značka

Sova

Brambor

Těhotná žena

princ

Zvednutý rukou

Pěst směřující doprava

Válcování na podlaze se směje

Koloběžka

Selfie

Žralok

Pokrčit rameny

Zvadlý květina

Nyní, zda všech 38 z těchto expresivních bitů obrázků bude skutečně kvalifikovat pro veřejné využití, je však nejasné, ale přemýšlet o tom, že byly vytvořeny s žádostimi a navázáním vzorů, můžeme je jen vidět přistát na našich mobilních telefonech, myslím , může být stejně dostačující emoji?

Podle Unicode: „Je třeba poznamenat, že webový procházení motoru vede k„ poznámkám “není přesvědčivým výběrovým faktorem; Je to indikátor, ale nemusí zcela ukázat potenciální popularitu odpovídajícího obrázku mezi internetovými komunitami. “

Konsorcium Unicode dříve odhalilo soubor 250 nových postav emoji, na kterých pracuje ve spojení s Apple. S vydáním iOS 8.3 Apple diverzifikoval své „lidi“ emodži s barvou pleti. Rovněž doufejme, že dnešní aktualizace od Unicode nese ovoce dříve než později.

Je čas začneme vidět více emoji!

(Zdroj: Unicode)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *