Stáhněte si tapety OnePlus 7t Stock (2K, 4K, nikdy urovnejte)

0 Comments

jako typické pro OnePlus, firma obnovila svůj vlajkový smartphone 2019 s upgradem T. Tentokrát je však kolem OnePlus 7T mnohem více než jen revitalizace s velmi pozoruhodnými vylepšeními. To znamená, že dnes bychom chtěli sdílet 31 tapet Stock Stock OnePlus 7T a také OnePlus 7T Pro (normální a nikdy se neuspokojit), včetně 1 online tapety. Tapety jsou nabízeny v rozlišení FHD, 2K a 4K. Navíc existuje také 21 tapet z OnePlus 7T Pro.

OnePlus 7T přes OnePlus 7 zrychluje nabíjení, vylepšuje obrazovku rychlejší revitalizací rychlosti. Podnik také znatelně zmenšil zářez i rámečky. Nová teleobjektivná videokamera je na palubě spolu s aktualizovaným SOC, Android 10 a mnohem více.

Více o specifikacích později, nejprve, zkontrolujme a stáhneme si tapety Stock Stock OnePlus 7T. Právě tady jdeme …

Tapety na jednoplus 7t

Když se týká tapet na zásoby, OnePlus dělá jeden z extrémně minimálních, stylových i pulzujících tapet. Tapety na palubě vzhledu OnePlus 7T a také se cítí podobně jako tapety společnosti na jejich předchozích chytrých telefonech, což není vůbec špatná věc. To pomáhá produkovat obrázek značky mezi potenciálními klienty i autentickými fanoušky OnePlus.

31 tapet OnePlus 7T jsou FHD+ (1080 x 2400 pixelů), QHD+ (1440 x 3120 pixelů) a UHD+ (2160 x 4683 pixelů). Také je zde 1 online tapeta OnePlus 7T (ZIP). Poměr prvků tapet zásob OnePlus 7T je 20: 9. Prostřednictvím odkazů Google Drive si můžete stáhnout všechny oneplus 7T a také 7T pro tapety Stock Stock. Nebo zkontrolujte naši galerii (kliknutím zvětšíte tapetu a poté ji uložte do telefonu nebo počítače).

Také si můžete stáhnout tapety na zásoby od jiných výrobců smartphonů.

Stáhněte si tapety OnePlus 7t

OnePlus-7t-Stock-Wallpapers-FHD.zip

OnePlus-7t-Stock-WallPapers-2K.zip

OnePlus-7t-Stock-WallPapers-4K.zip

OnePlus-7t-Stock-Wallpapers-Never-Settle.zip

Tapety OnePlus 7t Pro

Stejně tak máme 4 mnohem více tapet z OnePlus 7T Pro. Níže uvedená data ZIP obsahují 21 tapet, z nichž 17 jsou vítězemi soutěže o styl tapet vedené OnePlus.

OnePlus-7t-pro-wallpapers.zip

Aktualizace: Nyní máme také tapety OnePlus 7T Pro McLaren Edition a online tapetu ze zařízení.

Stáhněte si online tapetu OnePlus 7t (MP4)

OnePlus-7t-Live-Stock-Wallpaper.zip

Stáhněte si každý a také všechny tapety

OnePlus 7T: T upgrade provede

Nový OnePlus 7T
90Hz AMOLED Display, SD 855+, Warp 30t, Triple Cam…

Upgrade T pro OnePlus byl vždy přírůstkovým upgradem pro své chytré telefony. Tento rok se však věci změnily. Stejně jako v OnePlus aktualizoval specifikace na nejlepších místech, která znamenají, že se věci stávají nejlepším směrem. Začínáme, nyní máme poněkud větší 6,55 ″ Full HD+ Fluid AMOLED obrazovka, která má 90 Hz revitalizaci rychlosti. Pryč jsou 60 Hz dní pro OnePlus. Poměr prvku displeje je 20: 9 a je certifikován HDR10+.

OnePlus 7T je poháněn nejnovější čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 855+. Čipová sada je spojena s GPU Adreno 640. Máte pouze na výběr 8 GB RAM na variantě 128 GB nebo 256 GB. To znamená, že karta microSD chybí. Úložiště je rychlé odrůdy UFS 3.0.

Pokud jde o biometriku, snímač otisků prstů je zabudován do obrazovky Fluid AMOLED OnePlus 7T. Gadget je vybaven stereo reproduktory.

T pro tři

OnePlus přidal třetí videokameru v 7T. Pro vaše informace měl OnePlus 7 nastavení duální kamery. Třetí videokamera je teleobjektiv. Konfigurace právě zde je hlavní vačka 48MP (široká) (OIS) vedle kamery 16MP (Ultrawide). Konfigurace videokamery je zabalena dříve zmíněnou teleobjektivovou vačkou, která má 12MP v rozlišení.

Otočte gadget i na přední straně, máme 16MP širokoúhlý selfie fotoaparát. Přední i zadní kamery jsou schopny nahrávat videa v rozlišení až 1080p a 2160p.

Baterie, připojení, verze Android

Systém 3800 mAh pohání OnePlus 7T. Primárním vrcholem však je však Warp Fee 30t. Toto je přesně stejné rychlé nabíjení 30 W jako předchozí zařízení OnePlus, teprve nyní je o 23% rychlejší. Jak? OnePlus vylepšil algoritmus nabíjení, který umožňuje rychlejší nabíjení stejnou sazbou. Pro nabíjení a přenosy dat se používá port USB-C.

Pokud jde o připojení, zahrnuje OnePlus 7T dvojicepásmové Wi-Fi A/B/G/N/AC, Bluetooth 5.0 LE spolu s GPS pro navigaci a služby Place. Zvukový konektor 3,5 mm zde není.

Oxygen OS na bázi Android 10 provozuje OnePlus 7T.

Cena, dostupnost i možnosti barev

OnePlus 7t bude nabídnut pro Purcnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *