Stáhněte si tapety Lenovo Z5 Pro Stock

0 Comments

, máme pro vás tapety Lenovo Z5 Pro. Níže jsou 4 plné tapety HD+ s rozlišením 1080 x 2340 px. Stáhněte si tapety zásob ve stylu PNG zabalené do souboru zipu.

Lenovo nebylo nejlepším podnikem pochopeným pro své inovace, alespoň ve světě chytrých telefonů. Čínský producent se však běžně snaží. Nejnovější vlajkovou lodí společnosti je Lenovo Z5 Pro, která zachycuje nejnovější vývoj z řady různých zařízení. Styl na celé obrazovce bez jakéhokoli zářezu, díky designu posuvníku, skener otisků prstů v displeji a některé zbrusu nové tapety zásob zahrnují Lenovo Z5 Pro. Pokud hledáte tapety Stock Stock Lenovo Z5, máme je tady, abyste si ji mohli stáhnout.

Design Lenovo Z5 Pro

Z5 Pro od Lenovo je krásný telefon, na který se můžete podívat. Hodně z toho lze připsat na přední obrazovku, jejíž iluze není nikdy poškozena vniknutím zářezu. To je možné pomocí mechanismu posuvníku, který jsme již viděli na Xiaomi Mi Mix 3. Je to skleněný sendvičový design, což znamená, že na obou stranách telefonu je sklo. Lenovo Z5 Pro je nabízen pouze v černé barvě.

Specifikace Lenovo Z5 Pro

Gadget obsahuje 6,39palcový celo obrazovka, beznorová, velmi AMOLED displej s rozlišením 1080 pixelů 2340 pixelů. Tím se poměr prvku staví na 19,5: 9 a hustotu pixelů při 403 pixelech na palec. Lenovo Z5 Pro je poháněn Qualcomm Snapdragon 710 Octa-Core Soc. V současné době je to nejnovější poskytování střední třídy od Qualcomm na základě procesu 10nm. SOC je spárován s 6 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB interiérového skladování. Obrazovka gadgetu rovněž dochází ke skeneru otisků prstů. Je to podobné vivo Nex, OnePlus 6T a několik dalších smartphonů dříve.

Zadní část telefonu obsahuje dvojité nastavení videokamery. Skládá se ze senzoru 16 MP galaxie s variabilními otvory f/1,8 ″ a F/2,6 ″, který podporuje PDAF. Druhý je 24 MP CMOS senzor EXMOR-RS podporující rozlišení 4616 x 3464 pixelů s otvorem f/1,28 ″. Přední strana gadgetu také domovy konfigurace s dvojitou videokamerou s hlavní videokamerou 16 MP (f/2.2) a sekundární kamerou 8 MP. Z krabice Lenovo Z5 Pro provozuje Android 8.1 Oreo, ale kupující mohou očekávat, že gadget získá aktualizaci Android Pie. Kromě skeneru otisků prstů, Z5 Pro podporuje také se odemknutí s vestavěnými infračervenými senzory.

Typické volby konektivity, jako jsou Wi-Fi, GPS, Bluetooth, NFC, USB Type-C, 3G a 4G, jsou zde také. Zahrnuje konektor USB typu C, ale ohrožený konektor pro sluchátka 3,5 mm není nikde nalezen. To vše je poháněno baterií 3350 mAh.

Tapety na zásoby Lenovo Z5 Pro

Pack tapety, kterou dnes sdílíme, má celkem čtyři tapety. Mají rozlišení 1080 x 2340 px, což je přesně stejné jako displej Lenovo Z5 Pro. Tapety přirozeně také sdílejí podobný příděly k prvkům (19.5: 9). Všechny tapety jsme zabalili do jediných dat ZIP, abychom zajistili, že jsou jednodušší stahovat najednou. Odkaz na data ZIP lze zjistit níže.

Stáhnout odkazy
Tapety Stock Lenovo Z5 Pro

Stáhněte si všechny tapety Lenovo Stok

Můžete také jako:

Infinix Hot S3X tapety

Vivo V11 Pro tapety a vyzváněcí tóny

Meizu 16x a tapety Meizu X8

HUAWEI NOVA 4 Tapety (Full HD+)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *