Stáhněte si tapety Moto E Stock

0 Comments

Moto E je plnohodnotný smartphone od společnosti Google. Pravděpodobně je to poslední telefon z Motorola vlastněné Google. Moto e je rozpočtový telefon zaměřený na nadšence s pevně kapkou, kteří chtějí získat dobrý telefon Android, aniž by příliš utráceli. Tato hodnota pro peníze na peníze obsahuje displej 4,3 palce (540 x 960 pixelů), 1 GB RAM, Snapdragon 200 1,2 GHz CPU, 5MP fotoaparát, 4 GB interní úložiště se slotem microSD, který může trvat až 32 GB, baterii 1980 mAh, a již brzy.

Moto e je levnější dokonce i jeho populární předchůdce Moto G a byl propuštěn tak, aby se zaměřil na levné levné telefony Android, které zabírají velký podíl na trhu s telefonem Android. Telefon již byl již vydán a aktivní vývojová aktivita kolem zařízení naznačuje, že telefon získává popularitu mezi uživateli.

Kdykoli je propuštěna propagace nového zařízení, první věc, kterou si společnými uživateli oznámí, je tapeta, kterou zobrazuje v náhledu. Mnoho nových zařízení přichází s čerstvou sadou tapet, díky nimž nás touží po nich. Pokud chcete získat tapety motorových zásob, abyste je mohli nastavit na chytrý telefon, přišli jsme s celou řadou oficiálních tapet ze zařízení.

Moto e je dodáván s 8 tapetami s rozlišením 1080 x 960 px. Z osmi je šest tapet stejných, jaké jsme již viděli na Moto G. Z našeho odkazu níže můžete stáhnout všechny tapety Moto E Stock. Stačí stáhnout soubor ZIP, extrahovat jej a zkopírovat obrázky do zařízení.

Stáhněte si tapety Moto E Stock

Moto-E-Sock-Wallpapers.zip [Mirror Link]

Chcete mnohem více tapet?

Postupem času jsme shromáždili skvělou sbírku vysoce kvalitních tapet. Chcete -li je stáhnout, prohlédněte si naši sekci tapety.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *