Cestovní router 3-in-1, soubory Hub a Power Bank RAVPOWER je v současné době jen 25 USD

0 Comments

, které Ravpower FileHub Plus nabízí extrémně všestranný zážitek, který je k dispozici právě teď prostřednictvím Amazonu za pouhých 25 $. Proměňte kabelovou síť na bezdrátovou a házejte soubory kolem vzduchu, jako by se s tímto přenosným a výkonným malým příslušenstvím nikdy nevynalezly dráty, snížené z 42 USD.

Ravpower fakturuje tento produkt jako „jediný společník cestování, který budete potřebovat“, který pravděpodobně není přísně pravdivý, ale vidíte úhel, který společnost bere. Stále budete ušetřit ručníky, dezinfekční prostředky na ruce, místní měnu a všechny tyto důležité věci, ale z pohledu cestování a technologie je to velmi užitečná souprava, která vám bude velmi dobře sloužit za neuvěřitelnou cenu.

Toto je rozhodně „více schopné“ zařízení. Funguje jako cestovní router, přenosná napájecí banka a jako zařízení pro sdílení souborů zabalené do jednoho praktického malého balíčku. Pokud se chystáte na výlet, pak by to měla být jedna z prvních věcí, které se zabalíte do svého malého holdall. Snadno převádí kabelovou síť na bezdrátovou síť pro všechna vaše zařízení, ke kterému byste se mohli připojit. Dodává se s interní baterií 6 000 mAh, která bude fungovat jako napájecí banka pro vaše další zařízení.

Nabízí bezdrátové sdílení médií a schopnost sdílet fotografie, streamovat videa a obchodní soubory s zabezpečenou místní síť Wi-Fi v absolutním vánku. Má také drzé malé čtečky karet SD zastrčenou, která vám umožní získat přístup k fotografiím a jakýmkoli jiným souborům, které mohou být uloženy na kartě, kterou můžete mít, a poté snadno a jednoduše je sdílet bezdrátově s jinými zařízeními. Toto je zařízení pohodlí a nyní přichází s velmi pohodlnou cenou, která vás potěší a nadchne.

Pokud hodně cestujete, ocitnete se v daleko mimo destinace, kde musíte být vždy připraveni nebo jen toužit po cenovém dropu tohoto produktu, pak je to tady! Vyzvedněte si jej hned teď z přímého odkazu níže a ujistěte se, že v poskytnutém slevovém kódu předejte, abyste dosáhli maximálního možného úspor.

Koupit: Ravpower FileHub Plus Deal From Amazon: 25 $ pomocí kódu WD030E3U | Původní cena: 42 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profil, IPSW odkazy vydané pro iPhone a iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *