Přizpůsobte společnost Google Experience Launcher pomocí nastavení gelu XPosed

0 Comments

Google Nexus 5 je samo o sobě absolutně speciální smartphone, protože se jedná o vlajkovou loď Nexus. Jednoduše to ukazuje, že až do spuštění dalšího Nexus toto zařízení získá aktuální aktualizaci Androidu před jakýmkoli jiným zařízením. Zatímco vlastnit Nexus 5 může způsobit, že se člověk v jistém smyslu cítí privilegovaný, existují určitá oddělení, kde tento telefon zklamá.

Pokud máte zařízení, musíte zažít, že kvalita snímků pořízených s jeho vačkou není dostatečně dobrá jako výstup senzoru 8MP. Nízký objem reproduktorů Nexus 5 je dalším problémem, který je třeba řešit.

Nenechte si ujít:
Jak zlepšit objem reproduktorů na Nexus 5

Jak zlepšit kvalitu obrazu Nexus 5 CAM

Další věcí, která dráždí uživatele, jako jsem já, je nedostatek možností pro přizpůsobení akciového zážitku Google Experience Home Launcher. Mnoho uživatelů se nelíbí přetrvávající vyhledávací lišta Google v horní části domovských obrazovek, ale nebyla poskytnuta žádná možnost. Pak je zde stránka Integrated Google, která se objeví při posunutí obrazovky zleva doprava. Spouštěč akcií opět nemá jinou možnost, která umožňuje uživatelům skrýt méně použité ikony aplikací, aby získali čistší zásuvku aplikací. Navíc velká velikost ikon v zásuvce aplikace opravdu vypadá ošklivě.

Abychom se zbavili výše uvedených dráždivých věcí, mnoho uživatelů je nuceno používat aplikaci pro odpalovač třetích stran nebo ROM na míru. Pokud vlastníte Nexus 5, Nexus 4 nebo jakékoli jiné zařízení s AOSP nebo CM založenou na míru, která má na míru, která obsahuje akcie Google Launcher, čeká na vás dobrá zpráva. Člen XDA The Knunut vydal úžasný modul pro XPosed Framework, který vám umožní přizpůsobit společnost Google Experience Launcher různými způsoby. Jeho modul/aplikace XPosed Gel Settings je jen dalším vynikajícím příkladem možností používaných Xposed Framework.

Požadavky:

Rootovaný smartphone nebo tablet Android, který provozuje firmware skladeb AOSP nebo na míru, který je vybaven gelem (Google Experience Launcher). Zkontroloval jsem to na Nexus 5 s CM 11 a Paranoidandroid 4.

Při nákupu, aby fungovala nastavení gelu Xposed, budete muset nejprve nainstalovat Xposed Framework.

Funkce nastavení gelu XPosed

Zde je seznam věcí, které můžete udělat po instalaci nastavení gelu XPosed na zařízení Android:

Odstraňte vyhledávací lištu Google z domovské obrazovky

Automaticky zobrazit na stránce Google nyní

Skrýt vybrané aplikace ze zásuvky aplikace

Definujte velikost mřížky aplikace včetně řádků a sloupců na domovské obrazovce a zásuvce aplikací

Skrýt štítky ikon na domovské obrazovce a zásuvce aplikací

Nastavte velikost ikony

Nastavte velikost ikonové štítky

Nastavte ikony počítání na dock aplikace

Nastavení použijte restartováním spouštěče (není třeba restartovat telefon)

Nastavení zálohování a obnovy spouštěče

Ačkoli je modul stále v rané fázi, funguje to jako kouzlo. Dobrou zprávou je, že vývojář tvrdě pracuje na přidání mnohem více funkcí v nadcházejících vydáních aplikace. Aplikace má několik chyb, ale žádná z nich není její celkový výkon.

Screenshots:

Xposed gelové nastavení 1

Xposed gelové nastavení 2

Xposed gelové nastavení 3

Xposed gelové nastavení skrýt ikony

Stáhnout a nainstalovat

Stáhněte si nejvíce aktuální instalátor Xposed

Stáhněte si nejvíce aktuální nastavení gelu Xposed

Chcete-li vědět mnohem více o nastavení v rámci Xposed a povolení jeho modulů na zařízení Android, přečtěte si náš hloubkový tutoriál.

Užijte si přizpůsobení spouštěče zážitku Google na zařízení Android a nezapomeňte s námi sdílet zpětnou vazbu. Na zdraví!

Více zajímavější moduly Xposed:

Přepracovejte obrazovku zařízení Android zařízením s balíčky ikon třetích stran pomocí XPosed

Užijte si Omni ROM Multi-Window na jakémkoli Androidu s XMultiwindowem

Téma váš kořenový telefon Android různými způsoby s modulem XPosed

zdroj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *