Apple neúmyslně povolil iOS 11.2.2 na iOS 10.3.3 downgrades, což umožňuje spoustu návratu i útěk z vězení

0 Comments

, můžete si být vědomi toho, že Apple rutinně přestane podepisovat starší verze iOS, což naznačuje, že je nelze nainstalovat na iPhone, iPady a dotyky iPodu.

To je obvykle něco, co se vyskytuje po uvolnění zásadních aktualizací bezpečnosti, přičemž Apple zabrání snížení méně bezpečných verzí, obvykle pro funkci útěku z vězení.

Toto není nová věc, stejně jako to se děje již mnoho let. To, co dnes dělá fascinující, přesto je pravda, že Apple na chvíli na chvíli byla, když opět podepsal všechny typy verzí iOS od iOS 6 všechny metody stejně jako iOS 10.3.3. Teď to také není něco nového a také se také stalo v minulosti. To samozřejmě, jako vždy, byla chyba ze strany Apple.

Věci se začaly zhoršit, když se Apple nějakým způsobem objevil za okolností, kde nebyla podepsána žádná verze iOS na volebních zařízeních. To naznačuje, že lidé nebyli schopni zřídit ani nejnovější, podporovanou verzi iOS, což je skutečná bolest, pokud obnovujete zařízení. Apple, který se snažil napravit svou chybu, šel do práce. Bohužel pro Apple, v procesu přechodu, podnik zpracoval, aby začal podepisovat celou řadu verzí iOS – včetně spousty, které dříve nebyly podepsány, jako je iOS 10.3.3, které nyní nabízí také útěk z vězení.

Apple v prosinci přestal podepsat iOS 11.1.2, současný firmware iOS 11, který má nyní útěk z vězení, avšak bohužel tato verze nebyla kvůli tomuto Goof-up neúmyslně podepsána.

Jak můžete očekávat, okolnost dnes zanechala spoustu snadningu do downgrade gadgetů na iOS 10.3.3, ať už jde o funkce útěku z vězení, nebo jen získat jejich iPhone nebo iPady na starší verze iOS, které se právě daly mnohem lépe než mnohem lépe než mnohem více nedávných uvolnění.

Apple nyní napravil svou chybu, takže pokud jste zmeškali toto okno příležitosti, jste bohužel z štěstí.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 11.2.5 Beta 5 IPSW / OTA ke stažení vydáno, právě zde jsou podrobnosti

Downgrade iOS 11.2.2 na iOS 11.2.1 nebo 11.1.2: Zde je to, co vyžadujete vědět

Poznámky k vydání iOS 11.2.2, ChangeLog a bezpečnostní obsah: Zde se změnilo

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.2 IPSW a OTA pro iPhone, iPad, iPod Touch

Útěk z vězení iOS 11.2.2 / 11.2.1 / 11.2.5 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *