AirPods 2 mohou obsahovat tkaninu šumu se zvukovým průchodem podle nového Apple Patent Filling

0 Comments

Nový patent Apple, který byl dnes zveřejněn nositel v určitých situacích a zároveň umožňuje slyšet ostatním v případě potřeby.

Nejaktuálnější patent Apple, publikovaný Úřadem pro patenty a ochrannou známku USA, je pro nový typ „Hybridního systému průhlednosti zvuku v uši“ “ Uživatelé, kteří budou schopni zablokovat, nebo možná zdokonalovat určité zvuky, když nosí sluchátka a sluchátka.

Obecně je myšlenka umožnit naslouchat hudbě při blokování zvuku z okolí člověka, přičemž nový patent Apple má za cíl posunout věci na novou úroveň tím, že umožňuje projít také určité zvuky. Stávající technologie mají tendenci spoléhat se na mikrofony a technologii digitálního zpracování zvuků, které zabírají prostor a vyžadují dostatek energie v nákupu.

Jak byste mohli očekávat, možnost společnosti Apple je velmi komplikovaná a doufá, že vezme stávající technologii a učiní z ní něco mnohem vhodnějšího pro menší a lehčí sluchátka. Nový patent „vyžaduje použití akustického průsmykového ventilu nebo chlopně ventilu, který lze otevřít (odvětrán) nebo uzavřen v závislosti na situaci,“ podle AppleInsideru, se systémem „řízený motorem nebo, jak je znázorněno v podání , vyvážená kotva, ventilové mechanismy jsou mnohem složitější než statický hardware, ale nabízejí velkou flexibilitu při poskytování optimálního zvuku koncovým uživatelům. “

Pokud vše, co vás bolí hlava, nejste sami. Jediné, co však potřebujeme vědět, je to, že Apple má nový patent v dílech, které by v budoucnu vytvořily některé velmi zajímavé nové AirPods 2, doplněné novými schopnostmi průchodu zvuku. Jako vždy se však patenty nemusí nutně rovnat novým produktům, takže budeme muset počkat a zjistit, zda se zde něco týká uskutečnění.

(Zdroj: USPTO | VIA: AppleInsider)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si aplikaci Airshou IPA na iOS 10/11 [nutné žádné útěk z vězení]

Stáhněte si iOS 10.3.3 Final IPSW odkazy pro iPhone, iPad, iPod touch

Jak snížit iOS 10.3.3 / 10.3.2 / 10.3.1 na iPhone nebo iPad

Pokemon Go 1.39.0 a 0,69.0 hack je k dispozici ke stažení nyní

Jak používat režim zvětšení IOS 11 One-Onemas Maps

Stáhněte si iOS 11 Public Beta 2 a nainstalujte ideální způsob, jak je to, jak

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *