Apple vysílá nové „Pokud se nejedná o iPhone, nejedná se o reklamu iPhone“ zobrazující fantastické aplikace [video]

0 Comments

Apple pokračoval ve svém „Pokud to není iPhone, nejedná se o reklamní kampaň iPhone“ vydáním třetí reklamy v sérii prostřednictvím oficiálního účtu YouTube. První dvě videa společnosti Cupertino Company v nové reklamní ofenzivě zahrnovala jednu reklamu zaměřenou na pravdu, že Apple dělá jak hardware, tak i softwarovou aplikaci, aby spolupracovali na harmonicky, přičemž druhý průmyslový prohlašování, že iPhone zahrnuje něco „odlišného“ vůči jiným telefonům V reklamě s názvem „Láska“. Tato nejnovější verze s názvem „Úžasné aplikace“ se zaměřuje na celou řadu aplikací nabízených pro zařízení iOS.

Dnešní 30sekundová průmyslová průmyslová část je ještě jedním příkladem podnikání, které se pokouší přesvědčit jednotlivce o tom, proč je jeho iPhone před konkurencí nastíněním speciálních funkcí smartphonu a výhody, o kterých se domnívá, že nelze na jiných platformách objevit. Apple byl vždy hrdý nejen na hardware, který produkuje, ale také základní operační systém a další aplikace třetích stran, které jsou nabízeny v obchodě App Store. Fantastická reklama Apps jde nějakou metodou představit úžasné množství titulů nabízených majitelům iPhone i iPadů.

Průmysl „Amazing Apps“ je vizuálně i slyšitelně podobný předchozímu dvěma reklamám v kampani „Pokud to není iPhone, není to iPhone“. Apple se možná zdánlivě rozhodl odstoupit od emotivních, srdečných reklam, které nakonec v posledních letech skončilo, ale stále pokračuje v marketingových videích, která jsou okamžitě rozpoznatelná jako Apple Creations. Chytlavá, skvělá melodie nad horní část videa je ještě jednou pryč spolu s vyprávěním, které informuje jednotlivce o zprávě videa:

Toto je iPhone. Stejně jako to zahrnuje něco úžasného: obchod s aplikacemi s více než jedním a půl milionu z nejlepších dostupných aplikací. To je více než jeden a půl milionu ručně vybíraných, úžasných, jen obyčejných překvapivých, který pochopil, že telefon může udělat aplikace. Pokud se nejedná o iPhone, nejedná se o iPhone.

Vyprávění i směr videa samozřejmě trochu uvádí jednotlivce. App Store může obsahovat více než 1,5 milionu aplikací, ale my bychom přesně nezavolali celou „úctu inspirující“. Neexistuje však žádné odmítnutí, že obchod s aplikacemi obsahuje některé skutečně inspirativní, jedinečné a neuvěřitelně geniální aplikace, které Apple chce tlačit na uživatele. Prohlédněte si video pro sebe a podívejte se, co si myslíte.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *