Arduino s mnohem lepší rozpoznávání řeči než SIRI

0 Comments

LOHLLY ARDUINO, 8-bitový mikrokontrolér AVR s žalostným množstvím RAM, strašně malého úložného prostoru flash, stejně jako efektivně žádné periferní zařízení, o které se mluví, má mnohem lepší Schopnosti rozpoznávání řeči než vaše Android nebo Idevice. Osmdesát procenta přesnost ve srovnání s Siriho Sixty.Here je video ukázat to.

Tato knihovna USPeech vyrobená [Arjo Chakravarty] využívá algoritmus Goertzel, který otočí vstup z mikrofonu spojeného s jedním z analogových kolíků Arduino do fonémů. Odtud je to poměrně jednoduché, že tyto chycené fonémy do funkce vyžaduje osvětlení LED dioda, otočení servo, nebo dokonce replikace SIRI, současnou verzi Microsoft PaperClip.

Pro knihovnu USPeech je jedna upozornění: bude reagovat pouze na předdefinované fráze, stejně jako typický projev. Přesto, to je neuvěřitelně vynikající úspěch pro snadný mikrokontrolér.

To není poprvé, co jsme viděli USPeech Library Library, ale je to poprvé, co jsme to viděli v akci. Když to bylo publikováno měsíce, stejně jako před měsíci, [Arjo] byl za fantastickou firewallkou Číny, stejně jako nemohl publikovat vhodné demo. Protože to Library USPeech je velkolepým úspěšným úspěchem, který jsme požádali o několik videí, kteří se vydali na několik aplikací. Nikdo nedělal úsilí, takže [Arjo] se rozhodlo využít své nové VPN, stejně jako předvést svou práci světu.

Video níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *