Activator v1.9.4 Beta pro iOS 8.4 Vydáno

0 Comments

Mnoho populárních vylepšení vytváří spravedlivé a podstatné využití balíčku aktivátoru Ryana Petricha, který je v současné době k dispozici na vlastní repozi vývojáře v Cydia, aktualizován ve formě beta pro iOS 8.4, pro iOS 8.4, pro iOS 8.4 .

Jednou z krásných věcí o aktivátoru je to, že je pravidelně aktualizován a rozvinutý kvůli skutečnosti, že je tak zakořeněná ve světě útěku z vězení. To může samozřejmě fungovat jako dárek i kletbu, protože pokud aktivátor není kompatibilní s konkrétní verzí iOS, pak může často vykreslit spoustu dalších rozbitých vylepšení. Naštěstí pro uživatele i vývojáře je Petrich jedním z nejpracovanějších devs ve hře a pravidelně zajišťuje, že je před věcmi, když se týká uvolnění beta verzí projektu pro veřejné testování a zpětnou vazbu.

Jako vždy s tímto typem verze beta beta je Petrich vždy ostražitý, když uživatelům informuje, že publikování ve svém vlastním úložišti je klasifikováno jako software před vydáním a že ti, kteří stahují a používají Odstraňování problémů s potenciálními problémy a v případě potřeby poskytování zpětné vazby a zpráv o chybách.

V nákupu, aby se dostali do provozu s aktivátorem 1.9.4 Beta, budou uživatelé muset přidat do Cydia následující úložiště, pokud tak již neučinili:

Jakmile bude přidána, bude k dispozici ke stažení 1.9.4 beta jako součást dostupných balíčků. Kromě použití počáteční podpory pro iOS 8.4 tato nejnovější beta aktivátoru také zavádí opravu pro bannery a nyní zobrazuje výstražný dialog, který zastaví přístup k aktivátorovým API z jiných vylepšení a rozšíření.

Pokračování aktivátoru není přesně rozbité srdce, ale používá podporu iOS 8.4 a musí uvést mnoho dalších vylepšení aktuální. To je dost, že?

Pro výuky o tom, jak útěk z vězení iOS 8.4, podívejte se na:

Útěk z vězení iOS 8.4 Použití Taig v2.2 na iPhone, iPad [návod How-to Tutorial] (Windows)

Jak útěk z vězení iOS 8.4 s Taig na Mac OS X (Mac)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 8.4 s Taig v2.2 na iPhone 6, 6 Plus, 5s, mnohem více [aktualizováno]

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *