Převeďte videa pomocí HD Video Converter Factory Pro

0 Comments

, kdy byl výběr poměrně omezený, když se týkala převodníků videa. Ten čas naštěstí uplynul a dnes se zdá, že nedostatek videa. Díky schopnosti Androidu hrát téměř jakýkoli formát videa a je to nejoblíbenější mobilní operační systém, jeden z hlavních trhů pro převodníky videa právě zmizel. Mnoho lidí není profesionálními editory videa a chtěli pouze, aby na jejich mobilních telefonech přehrával video převodník videa MP4 a další videa. To je důvod, proč dnes mnoho převodníků videa přichází s dalšími funkcemi, které přilákají uživatele. HD Video Converter Factory Pro se však vrací ke kořenům a místo toho se zaměřuje na převod videa.

Rozhraní

Vzhledem k tomu, že HD Video Converter Factory Pro je mnohem více zaměřen na aspekt převádění videa, spíše než na převzetí softwaru s jinými fantastickými věcmi, rozhraní je docela jednoduché použít. Dokonce i uživatelé počítače budou moci přijít na to, jak převést video na formát, který chce. Pokud ne, jsou tam šípy, když poprvé spustíte převodník, takže by to nemělo být příliš těžké pro kohokoli, kdo dokáže číst. Kdybych měl dát body, dal bych rozhraní plného 10 za jeho uživatelskou přívětivost.

Převést videa do a z jakéhokoli formátu

Mnoho převaděčů videa dnes podporuje velkou řadu formátů a nabízí různé předvolby založené na zařízeních a platformách, jako jsou iPhone, PlayStation, Samsung telefony atd. další převaděče tam venku. Nekontroloval jsem je všechny, takže nemohu absolutně tvrdit, že podporuje nejvíce formátů. Vývojáři Wonderfox však tvrdí, že podporuje až 300 video formátů včetně MKV, M2TS, AVCHD, MPEG-TS, HD-Camcorder a všech různých předvolby, které jsem zmínil. HD Video Converter Factory Pro má tak spoustu různých předvoleb, bylo by opravdu těžké najít předvolbu pro vaše případy použití. Nástroj může také převést MP4 na MKV a komprimovat videa pro e -mail.

Rychlost konverze, rozlišení a komprese

Rychlost převodu videa je poměrně rychlá a Wonderfox ve skutečnosti požaduje 50x rychlejší rychlosti převodu. Nemám ponětí, co to naznačuje, ale testoval jsem rychlost několika nevědeckými způsoby. Chcete -li vám dát představu, pomyslete na velmi průměrný počítač, konkrétně s jádrem I5, 8 GB RAM a 1TB HDD s třídou RPM 5400. Chcete -li převést video MP4 4K Ultra HD (3 minuty a 21 sekund dlouhé) na an HEVC 4K Ultra HD video na tomto stroji bude trvat mnohem více než hodinu. Neměl jsem trpělivost, abych zjistil, kolik víc.

Převedení stejného videa 4K Ultra HD na video 1080p ve stejném formátu, i když bylo jen pár minut, kolem 10-ish. Pokud nejste nějaký profesionál na videu, nevidím vás, jak přeměňujete 4k na 4K. Ano, mimochodem, můžete mnohem snadno vybrat předdefinuje rozlišení mezi 480p, 720p, 1080p a 4K. Tento posuvník na ideální straně je opravdu užitečný, opět ukazuje na rozhraní. Usnadňuje mnohem snazší snížení videí a jejich komprimaci do menší velikosti, aniž by došlo ke ztrátě kvality.

Když však mluvíme o kompresi, řekl bych, že je to nejzajímavější část procesu konverze s HD Video Converter Factory Pro. V závislosti na vašich formátech a rozlišení konverze může komprimovat video až jednu pětinu své původní velikosti. Při konverzi 4K až 4K, na kterou jsem poukázal výše, byla velikost videa minimalizována z asi 287 MB na 243 MB. Není to sama o sobě podstatná změna, ale je to konec konců 4K až 4K. Při této rychlosti lze snadno ušetřit asi 100-200 MB při převodu videa kolem 1 GB.

Konverze videa 4K a Full HD měla mnohem ohromující 50% kompresní poměr.

Stáhněte a převádějte videa

Sure HD Video Converter Factory Pro je mnohem soustředěnější na převod videí, ale zahrnuje stahovač, protože to je něco, co je nepochybně užitečné. Umožňuje stahovat videa nejen z YouTube, ale také dalších populárních webových stránek, jako je Facebook, Vimeo atd. A umožňuje vám stáhnout 4K, VR Video, 360-stupňové video, HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD TS, HD ASF, HD MOV, HD WMV atd.

Stažené video můžete samozřejmě také převést do jakéhokoli jiného ideálu formátu na místě.

Pokročilé funkce

HD Video Converter Factory Pro ví, že se jedná o převodník videa a já si to vážím, když je aplikace nebo software zaměřena na to, co bylo naznačeno. To neznamená, že se jedná o převodník videa z holých kostí. Pravděpodobně ne s 4K videami, ale s mírně nižšími videi, umožňuje vám hrát s video efekty. Je to mnohem více jako Instagramové filtry pro videa než něco jako profesionální editor videa a to je dobrá věc. Stále můžete oříznout videa, převrátit nebo otáčet a samozřejmě je oříznout. Dokonce vám umožní extrahovat zvuk nebo titulky z videa.

Stažení

Můžete vyzkoušet továrnu HD Video Converternull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *