Urychlení prohlížeče Chrome na Android, Windows, Mac & Linux

0 Comments

Moderní chytré telefony mají ohromující zobrazení výkonných procesorů a koncertů RAM. Poté, co uživatelé utratili spoustu peněz za digitální gadget, mají všechna práva očekávat tekutinu a rychlý výkon ze zařízení, které vlastní. Ve většině případů naše telefony fungují rychle, pokud nejsou načteny spoustou aplikací.

Jakmile je však zásuvka aplikací zařízení přeplněná spoustou aplikací a her, výkon se začne zpomalovat a neohrabaný. Obchod Google Play je plněn aplikacemi třetích stran, které nám pomáhají spravovat používání RAM, odstranit zbytečné aplikace a vyladit systém pro rychlejší výkon. Pokud máte zakořeněné zařízení, můžete použít takové aplikace, vlastní jádra a ROM k optimalizovanému výkonu. Každopádně, pokud jste nezakořenili svůj smartphone nebo tablet Android a máte pocit, že prohlížeč Chrome nedělal věci dostatečně rychle, existuje způsob, jak můžete jeho výkon výrazně urychlit.

Chrome Google je nejoblíbenějším webovým prohlížečem pro uživatele chytrých telefonů s PC a Android. Jeho funkce, jako je obyčejný vzhled, užitečný omnibox, rychlejší doba načítání, to dělá z našich oblíbených. Jak víte, prohlížeč Chrome Mnoho experimentálních funkcí pro účely testování. Tato experimentální nastavení leží skrytá a lze je přistupovat k zadání adresy URL v Omniboxu.

Jak jsme řekli výše, Chrome je jedním z nejlepších a nejrychlejších webových prohlížečů. Jakmile však otevřete tolik karet současně, můžete si všimnout pomalého načítání stránky a trhaného posouvání, zejména na zařízeních pro Android. Ve výchozím nastavení používá prohlížeč Chrome pouze 128 MB RAM. Přiřazením dalšího RAM do aplikace ve skrytém nastavení můžete zlepšit jeho výkon na telefonu nebo tabletu Android a Windows, Mac, Linux a Chrome OS Machine.

Jak urychlit prohlížeč Chrome

Zde je návod, jak můžete zrychlit prohlížeč Chrome na Android, Windows, Mac, Linux a Chrome OS.

Spusťte prohlížeč Chrome.

Do Omniboxu zadejte následující URL/řádek. Chcete -li získat přístup k experimentálním funkcím Chrome v počítači, stačí zkopírovat a vložit následující řádek na kartě prohlížeče.
Chrome: // Flags/#max-tiles-for zájmy

Nyní stiskněte tlačítko/klávesu Enter.

Nyní klepněte na výchozí tlačítko pod maximálními dlaždicemi pro úrokovou oblast.

Nyní vyberte možnost 256 nebo 512 MB RAM.

Zavřete prohlížeč Chrome a opětovné spusťte.

Hotovo! Nyní si můžete vychutnat rychlejší a plynulejší výkon při procházení webu na počítači Android, Windows, Mac a Linux. Nebylo to opravdu snadné? Můžete také hrát s některými dalšími experimentálními funkcemi pro úpravu výchozích nastavení. Nezapomeňte se s námi podělit o své zkušenosti! Další tipy a triky na Androidu klikněte zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *