Virtuální lukostřelba hra dělá praktikování pohodlné, bezpečné, stejně jako cenově dostupné

0 Comments

ovlivněno tím, že hraje legendu of Helda Video Game Series, Cornell University Stážisté [Mohamed Abdellatif], stejně jako [Michael Ross] produkoval online lukostřelbu jako jejich ECE 4760 Závěrečný projekt. Hra se skládá z luk vybaveného online šipkami, stejně jako cíl, který je asi 20 ft pryč. Hráč má tři kola, aby se co nejvyšší skóre. Malá obrazovka zobrazuje instrukce, stejně jako obraz, kde je výstřel opravdu zasažen cíl.

Stisknutím tlačítka na přední straně luku si přejete online šipku. Snímač protahování komunikuje s mikrokontrolérem, aby zjistil, když je strunný strunný řetězec, stejně jako uvolněno. Když je luk nakreslen, řada LED diod světla stejně jako simulovat zářezovou šipku. Cílem hráče, stejně jako faktory pro gravitaci. Acelerometr vypočítává polohování luku při vypálení. Vypočítaný snímek se pak zobrazí na obrazovce dohromady s vaším skóre.

To okamžitě mě nutí věřit na laserovou značku, stejně jako se cítí jako produkt, který by mohl být rychle na trh. Jsem šokován, že už nebylo. Skvělá práce kluci.

[přes hackedgadgets]

Podívejte se na zobrazení videa po přestávce:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *