Aktualizace Dark Mode pro aplikaci Google začne zavádět

0 Comments

, ačkoli Google začal pro mnoho uživatelů zavádět funkce tmavého režimu, ale zavádění nebylo provedeno představeným způsobem. Některé aplikace, jako je Google Keep, má ve své aplikaci extrémně hladce integrovaný tmavý režim, ale totéž nelze uvést pro různé jiné. Aplikace Google, jako je Gmail, fotografie atd., Získaly aktualizace postupně. Vzhledem k tomu, že aktualizace na straně serveru byla pouze mnoho jednotlivců, bylo možné získat aktualizaci na prvním místě. Stejně jako nyní se zdá, že aplikace Google rovněž splňuje všechny přesně stejné řádky. Stáhněte si App Apk Google s tmavým režimem zdola.

Tato aktualizace je opět omezena pouze na gadgety, které provozují nejnovější Android 10. Dostal jsem tmavý režim aplikace Google na mém gadgetu, který provozuje koláč Android 9.0. Stejně jako jiné aktualizace tedy verze Android nezmění žádný rozdíl. Jedna věc, nicméně to může změnit, je to, zda jste zapsáni do skupiny Beta-testování společnosti Google. Když se připojíte k této skupině, získáte různé aktualizace mnohem dříve než ostatní uživatelé. Může však mít daň na stabilitě aplikace. Vyjměte tedy své rozhodnutí náležitě a stáhněte si aplikaci Google s Temným režimem z níže uvedené části. Kromě toho si jednotlivci Samsung nepamatuje, že by prohlédli 13 nejlepších témat UI v UI.

Stáhněte si Google App s Dark Mode

Aplikace Google s tmavým režimem je nabízena na verzi 10.65.8.21. Všechno, nejlepší, od stránky domu po nabídku Nastavení bylo zčernalé. Navíc jsem si dosud nevšiml žádných problémů s stabilitou. Předpokládám tedy, že je jen otázkou času, než to Google zavede i pro širokou veřejnost.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je to, že když nastavíte APK, tmavý režim by byl okamžitě povolen. Pokud z nějakého důvodu chcete vypnout, pak vyhodnoťte níže uvedené kroky.

Otevřete aplikaci Google a klepněte na mnohem více možnosti. Toto bude poslední volba ve spodní nabídce.

Přejděte na Nastavení.

Nyní přejděte na generál a přejděte dolů dolů dolů nahoru, dokud nedosáhnete sekce stylu.

Klepněte na to a také si vybíráte.

Navíc není jedinou úpravou, kterou Google zavedl. Když otevřete aplikaci, poté pod procházejícím lištu uvidíte různé značky. Bohužel tyto štítky nejsou kurátorské na základě vašich pravidelných i nedávných vyhledávání. spíše ukazují nejvýznamnější štítky pro širokou veřejnost. Například to zobrazí štítky spojené s videi, úžasné fotografie, nové písně, lásku.

Vzhledem k tomu, že můj vkus je založen hlavně na technických událostech po celém světě, nebylo mi to moc pomoci. Určitě to však může být k dispozici pro ostatní. Udržování toho říká, že zde je odkaz ke stažení pro aplikaci Google s povoleným režimem Dark.

Stáhnout Google App Dark Mode APK: Google-App-V.10.65.8.21.APK

Podařilo se vám získat aplikaci Google s výběrem povolení tmavého režimu? Navíc jste podrážděni touto aktualizací na straně serveru od společnosti Google? Domníváte se, že koncept aplikací na načtení by měl být přiměřený i pro typické jednotlivce, aby se potěšili nové funkce? Pochopíme vaše názory v sekci komentářů níže.

Přečtěte si další: 5 prohlížečů Android s tématem Dark/ Night

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *