Apple stojí jen 200 USD na výrobu iPhone 6, 216 $ pro iPhone 6 Plus

0 Comments

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus, jak je tomu obvykle u nových iPhonů, dorazil do úžasné nabídky fanfár. Stejně jako vitální uznání a záznamový prodej, sociální média byla konzumována „Bendgate“, myšlenka, že nová zařízení – zejména iPhone 6 Plus – jsou náchylná k ohýbání. Apple vystoupil, aby rozptýlil takovou představu, a dodal, že používá pouze nejvyšší konvenční materiály a také prochází extrémními opatřeními na kontrolu kvality, aby zajistila robustnost svých sluchátek. Ať už je to jakkoli, nové roztržení odhalilo, že materiálové náklady na iPhone 6 a iPhone 6 Plus zůstávají rozhodně nízké, navzdory značnému nárůstu ceny na konci spotřebitele a s 10 miliony prodaných a počítání, ziskové marže Na těchto novějších smartphonech je výrazně vyšší.

Několik měsíců bylo podezřelé až k vydání iPhone 6 a jeho většího protějšku, že zvýšení velikosti displeje, radikální redesign a mnoho dalších funkcí by téměř jistě zaručovalo zvýšení ceny a četné zprávy a zvěsti o této záležitosti byly , pokud omluvíte hříčku, přímo na peníze.

Podle roztržení materiálů však dodavatel IHS odhadl, že 16 GB iPhone 6 stojí jen 200 USD, zatímco iPhone 6 Plus-100 $ více za konfiguraci na základní úrovni-hodiny na pouhých 216 $.

Čísla neberou v úvahu, kolik Apple platí Foxconn, aby spojil četné komponenty, stejně jako doprava, testování a všechno ostatní, ale vzhledem k tomu, že špičkový iPhone 6 Plus-který zahrnuje větší úložiště Flash-prodává pro 950 $, je spravedlivé říci, že Apple dělá uklizenou chůze s každou prodanou jednotkou.

Taktika pečení společnosti Apple v úložišti, na rozdíl od nabídky rozšiřitelné paměti pomocí slotu microSD, již dávno zaplatila dividendy a s rozsahem iPhone 6 posouvá hranice až do 128 GB, marže se nyní zvýšily.

Stojí za zmínku, že 16GB iPhone 6 prodává za stejné náklady jako iPhone 5s v loňském roce, takže z tohoto pohledu zůstala cena na koncového uživatele konstantní. Ale s tím, že úložiště bylo zvýšeno a kicker iPhone 6 Plus, je sestava při každém přírůstku mnohem dražší a vzhledem k silnému prodeji a spuštění ve 20 nových zemích dnes budou ti, kteří mají podíl ve společnosti jejich ruce spolu s radostí.

(Via: CNET)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iPhone 6 a iPhone 6 Plus Teardown odhaluje kapacitu baterie, RAM, více

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *