Apple TV 4 s oznámeným TVOS, všechny funkce na jednom místě

0 Comments

, jak se očekávalo, Apple využila dnešní oddanou mediální akci, aby konečně odstranila obálky ze své čtvrté generace Apple TV, která běží zbrusu nové TVOS. Budeme se vzdát malého rozhovoru a skočit přímo do funkcí, specifikace a také zavést datum pro skvělý nový Apple TV 4. Přiveďte čtení pro plné nízké dolů.

Pokud jste hledali nový styl, který zasáhne Apple TV 4, může to být pro vás hořká nabídka. Apple však ve své prominentní sadě-top-boxu zabalil dostatek dobrot, aby to kompenzoval. Tady to je.

Funkce / specifikace

Design

Apple se rozhodl použít zdroje omezeného stylu na Apple TV čtvrté generace. Koneckonců, pokud to není technicky zlomené, pak není žádné skutečné poškození při pokusu o jeho opravu. Nedávno odhalená Apple TV je pokračováním návrhů, které přišly před ní, a zachovávají extrémně známý étos. Vylepšená technická specifikace a restrukturalizace interně naznačuje, že hardware je o něco vyšší a větší než Apple TV 3, to však lze očekávat. je k dispozici v černé barvě, přesně stejně jako předchozí dvou-gen modely.

Procesor

Nové objevené schopnosti Apple TV vidí, jak se oficiálně přemístí z „koníčků“ společnosti Apple k produktu, který si zaslouží diskusi i obdiv, a to jak z hlediska výkonu, kromě generování příjmů pro společnost Cupertino. Pod kapotou zjistíte, že letošní Apple TV je poháněn 64bitovým procesorem A8, který je objeven také v designech iPhone 6. Jedná se o pozoruhodný skok z čipové sady A5 objevené v modelu třetí generace.

Nový dálkový ovladač

Jednou z primárních oblastí zaměření v rozvoji nové Apple TV bylo určitě poskytnout jednotlivcům schopnost zvládnout to, co se děje s vyšší účinností i snadnější. Původní dálkový ovladač Apple TV byl nepopiratelně krásný, ale nemohl být skutečně označován jako funkční. Nové i vylepšené dálkové spravování, které se dodávají s Apple TV 4, do domovy integrované skleněné dotykové povrch pro navigaci a ovládání, tlačítko Siri, přehrávání / pauza, svazek, tlačítko nabídky, tlačítko obrazovky a také také Vestavěný mikrofon, který zajistí, že příkazy pro Siri mohou být vstupy odkudkoli bez křiku.

Rovněž existuje integrace pokročilého pohybu spravovat díky zahrnutí akcelerometru a gyroskopu, který pomáhá navigovat kolem uživatelského rozhraní a mnohem důležitější lze také použít pro herní účely. Nové vzdálené odkazy využívající Bluetooth namísto IR v modelech předchozího generace.

Obsahuje dobíjecí baterii, která může trvat až 3 měsíce na jedno nabíjení. Nabíjení se provádí prostřednictvím typického konektoru Lightning objeveného v zařízeních iOS.

Software – TVOS:

Ano, nový Apple TV je dodáván s zcela novým operačním systémem s názvem TVOS, který je založen na mobilním operačním systému Apple – iOS. To přináší Apple TV na stejné úrovni jako zbytek nabídky mobilních platforem společnosti. To poskytuje designérům zcela novou platformu, která se zaměřuje na řadu aplikací a her, které lze spustit a hrát nejlépe na ATV 4.

Netřeba dodávat, že celé uživatelské rozhraní bylo vylepšeno a také vylepšení, jako je skákání mezi aplikacemi dvojitým klepnutím na tlačítko domu na dálkovém ovladači, přizpůsobení obrazovky vašeho domu, schopnost nastavit spořiče filmové obrazovky atd. Apple TV do mnohem více a mnohem více obytných prostor po celém světě. TVOS také zahrnuje základní technologie iOS, jako je Metal, a poskytuje set-top-boxu nějakou hlavní děrovací sílu v bezstarostném herním světě.

-Siri

Integrace Siri do Apple TV čtvrté generace je jednou zabijáckou funkcí, která bude mít spotřebitele nadšené, že dostanou ruce na zařízení. Zahrnutí rozvíjejícího se digitálního asistenta společnosti Apple znamená, že majitelé nového hardwaru jsou schopni zcela spravovat sadu-top box prostřednictvím zvukových hlasových příkazů. Hledání vašeho preferovaného filmu nebo televizního pořadu bylo mnohem snazší, ale to není všechno, co Siri může udělat na nové Apple TV.

Stejně jako iPhone i iPad, i nová Apple TV nyní okamžitě reaguje na poskytnuté příkazy a provede cokoli, o čem bylo řečeno. Vstup pro hlasový příkaz je poskytován s využitím všech nových dálkových ovládání, jak bylo vysvětleno dříve. Zkontrolujte níže uvedený obrázek, kde najdete několik funkcí, které lze spustit přes Siri.

-Univerzální vyhledávání

Přidání univerzálního procházení je fascinující přemístění z Apple. Extra funkce poskytnuté Apple TV 4 prostřednictvím zbrusu nových TVOS budou také doplněny schopností procházet řadu služeb z jedné oblasti procházení. Jako příklad tedy, pokud hledáte konkrétní film, nový Apple TV bude tento film hledat nanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *