Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 Beta Rowling Out

0 Comments

Asus Zenfone Max Pro M1 byl spuštěn v dubnu 2018, s Android 8.0 Oreo. Letos v dubnu zařízení splní svůj dvouletý životní cyklus aktualizací softwaru. Ale dříve, než k tomu dojde, ASUS zavádí aktualizaci Android 10 pro ZenFone Max Pro M1. Aktualizace Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 je stále v beta beta, protože se zavádí v Indii a Francii. To dorazí téměř 4 měsíce poté, co byl Android 10 oficiálně vydán pro zařízení Google Pixel.

V loňském roce se ASUS podařilo uvolnit beta verzi Android 9.0 v dubnu 6 měsíců po vydání Android 9. Podle tohoto standardu dorazila aktualizace Android 10 dříve. Navíc pro rozpočtové zařízení, nikoli součást programu Android One, je samo o sobě chvályhodné dva roky aktualizací. Takže kreditní skóre tam, kde je to splatné, Asus. Některá zařízení Android One z Nokia jsou pro srovnání stále na Androidu 9.

Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 Aktualizace

Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 beta má asi 1,6 GB. Dodává se s verzí číslo 17.2017.1911.407. Zařízení obvykle provozuje téměř skladovou sestavení Android, což je součástí důvodu popularity řady Max Pro M. Není divu, že beta beta Android 10 pro Zenfone Max Pro M1 je také téměř skladovací sestavení Android 10.

Jako takový získáte všechny funkce Androidu 10. To zahrnuje temný režim v celém systému, plné navigaci na gesta, lepší digitální zdraví a nástroje pro pohodu spolu s režimem zaostření a rodičovským ovládáním, lepší kontrolou nad oprávněními aplikace, zejména povolení k přístupu k umístění, Chytrá odpověď a další. O těchto funkcích si můžete přečíst mnohem více podrobností, pokud s nimi ještě nejste obeznámeni.

Protože se jedná o aktualizaci beta, nemusíte vidět oznámení o aktualizaci ani ji najít na stránce aktualizace softwaru. Aktualizaci však můžete načíst pomocí stránky aktualizace softwaru. Pokud nepoužíváte sestavení skladem Android 9.0 a místo toho houpáte ROM na míru, můžete stále blikat firmware skladu z obnovy TWRP. Balíček TWRP Flashvable se liší od balíčku, který můžete načíst od firmwaru Stock Android 9.

Stahování

Stáhnout Asus Zenfone Max Pro M1 Android 10 Update: Full OTA | TWRP Flashvable Zip

Varování

Mějte na paměti, že se jedná o aktualizaci beta a můžete narazit na chyby. Jeden z mnohem slavnějších uživatelů Bugs, které uživatelé hlásili, je vztahující se k šifrování. Zařízení vás může při restartu požádat o heslo, bez ohledu na to, zda používáte vzor, ​​pin nebo heslo. I když používáte zámek hesla, může jej stále nepoznat. Jedinou možností, že se zdá, že funguje, je tovární resetování. Tím se odstraní šifrování spolu se všemi vašimi daty a soubory.

Zdroj: ASUS ZENTALK, ASUS ZENTALK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *