Amazon Pre-Black Pátek 2018 Výprodej je nyní naživo: slevy na technologii, notebooky, doplňky, více

0 Comments

Amazon zahájil svůj před červený prodej v pátek 2018 a existuje spousta slev, pokud jste super rychlý.

Nemusíte být největším světovým dílem na světě, abyste věděli, že prodejní akce Černého pátku v těchto dnech zaujala svůj vlastní život. Něco, co bývalo způsob, jak se obchody zbavit starého inventáře, se proměnilo v způsob, jak celá planeta utratit velký a ať už děláte předčasné vánoční nakupování nebo se chcete zabývat tím zvláštním něčím, může to být Skvělý způsob, jak popadnout dohodu. Věc o Black Friday však je, že se už nejedná jen o prodej, který se odehrává na Černém pátku. Amazon je již v provozu se svými nabídkami „Early Black Friday“, což znamená, že by vám mohly chybět nějaké skvělé nabídky.

Na webové stránce Amazon’s Early Black Friday můžete ušetřit velké na všech druzích podivných a občas úžasných věcí. I když se zjevně zaměřujeme na technologii, existují nabídky na cokoli od přikrývkových sad po kufříky a spousta mezi nimi. Zajímavější pro nás je však řada technologických produktů, které lze v rámci akce ukrást. Nabíječky, nabíjecí kabely, případy a další mohou být zvednuty právě teď, ale musíte být rychlí, pokud chcete zachytit výhodnou dohodu – očekáváme, že se jednotlivé položky začnou rychle prodávat.

Takže co hledáš? Budeme vás propojit na hlavní prodejní stránku, abyste mohli procházet ve svém volném čase, takže si vezměte kávu – nebo něco silnějšího – a kopněte zpět. Existují nabídky!

Pamatujte lidi, existuje také mnohem více nabídek, takže pokud si dnes nevyjednáváte, v nadcházejících dnech bude stále spousta příležitostí.

Přejděte na Amazon a pořiďte si dohodu před černým pátkem!

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 12.1 útěk z vězení, měli byste upgradovat?

Poznámky k vydání iOS 12.1, ChangeLog, podrobnosti o zabezpečení vydané [konečná verze]

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *