Google Aiy: Umělá inteligence sami

0 Comments

Když Amazon vydal AMIPI do své hlasové služby Alexa, v podstatě donutili vážné hráče v této oblasti, aby přivedli své nabídky do hackera / výrobního trhu. Nyní se společně Google a malina PI spojili, aby nám sebejistili “umělou inteligenci sami” nebo AIY.

Zdarma hardware sada Google byl distribuován s problémem 57 časopisu MAGPI, který je zaměřen na tvůrce a fandy, které můžete vidět ve videu po přestávce. Souprava obsahuje raspberry pi hlasový klobouk, mikrofonní desku, reproduktor a řadu malých bitů k připojení soupravy na malinovém pI 3. Uvedení všech společně a následování instrukcí na oficiálním místě vás dostane interakci v aplikaci Google Voice Kit s bandou ios jen křičí, aby bylo dobré použít.

Zdrojový kód aplikace Python lze stáhnout z GitHub a skládá se ze smyčky, která čeká na spoušť. Tato spoušť může být stiskem tlačítka nebo tleskat v blízkosti mikrofonů. Když je zjištěna spoušť, funkce rekordéru přebírá odesílání proudu do cloudu Google. Speech-to-text konverze se děje a výsledek je vrácen přes text-to-Speech engine, který pomáhá systému hovořit. Úložiště naznačuje, že oficiální hlasový soubor SD Image (893 MB Stáhnout) je založen na Raspbiči, takže nejezdí Reflashing paměťovou kartu hned, měli byste být schopni přidat do existující instalace.

A pokud nemáte přístup k oficiálnímu soupravě, ale jsou jen svědění, abych to zkusil, zkuste to už nehledat. Google byl dost laskav, aby se vytvořil průvodce, aby přidal podporu služby Google Assistant na Raspberry PI 3. Jednorázový počítač již má výstup reproduktorů a existuje mnoho mikrofonů USB, která bude dělat tuto práci. USB Sounds Cards fungují stejně dobře a po postupu podle pokynů pro nastavení Google SDK, máš asistent.

Pokud chcete dokončit zkušenost sady Google Aiy, budete muset udělat trochu hackingu. Přidání tlačítka pro spuštění asistentského skriptu je docela jednoduchý a pokud někdo chce přidat diy tleskat spoušť místo, jděte přímo dopředu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *