Popadněte Twilight Pro odemkněte pouze za 20 centů

0 Comments

Pokud jste něco jako já, strávíte značný kus svého času zíráním na obrazovky – ať už jde o televizi, stolní monitory, notebook nebo obrazovku smartphonu. Pokud ano, víte, jak velký je eyestrain, že? A Eyestrain není jediný problém, výzkum ukazuje, že nadměrná kontrola digitálních obrazovek v noci, zejména v temné místnosti, narušuje náš spánkový cyklus.

Sbohem Netflix, možná? S ohledem na typ životního stylu, který máme v těchto dnech, je poněkud nemožné se absolutně zbavit digitálních obrazovek, protože mnoho naší práce se provádí pomocí počítačů a smartphonů – ať už je to jen příležitostná zábava, videohry, úkoly na vysoké škole, nebo práce v kanceláři.

Podle některých vědců může vystavit modré světlo – typ světla emitovaného našimi chytrými telefony nebo jakýkoli jiný gadget s osvětlujícím displejem – v noci může narušit váš cirkadiánní rytmus, biologický proces spojený se spánkovými cykly.

Abychom vám zajistili takové problémy, vyvinuli úžasní vývojáři komunity Android více aplikací, které minimalizují účinek modrého světla pocházejícího z chytrých telefonů. Jednou takovou aplikací a pravděpodobně nejlepší (pro nekořeněné uživatele) je Twilight Pro. A v době psaní je pro verze této neuvěřitelné aplikace v prodeji na svátky. V případě, že nevíte, co je Twilight a co dělá, pokračujte ve čtení.

Twilight Pro je aplikace pro filtrování modrého světla. S postupuje den upravuje teplotu barev vaší obrazovky. Místo toho, aby byla obrazovka ztmavnutá, kterou moje předchozí oblíbená aplikace pro filtrování modrého světla používala, je obrazovka mnohem začervenatější. Nyní je trochu obtížné popsat, ale po použití mnoha takových aplikací jsem si uvědomil, že červenější obrazovka je lepší než tmavší obrazovka, když se týká ochrany vašich očí.

Stejný se rozhodl pro žlutou. Vzhledem k tomu, že v průběhu probíhajícího dne postupně mění teplotu barvy obrazovky, potřebuje přístup k vaší poloze. Můžete buď ručně zadat svou polohu, nebo jej nechat automaticky objevit. Analýzou času slunce a západu slunce a použitím aspektů, jako je teplota barev a intenzita tepla, provádí potřebné změny na obrazovce displeje. Pokud svůj smartphone v noci hodně používáte, tuto aplikaci opravdu potřebujete.

Twilight přichází ve dvou verzi – bezplatný a pro. I když je bezplatná verze docela úžasná a získáte všechny potřebné funkce, verze Pro je o něco lepší. S verzí Pro, kterou získáte – mnohem více než dva předdefinované profily, nastavitelnou dobu přechodu a možnost úplného vypnutí aplikace během neaktivní doby.

Při výzkumu tohoto článku jsem si uvědomil, že tato dohoda není k dispozici po celém světě. Stejně jako Twilight Pro odemkněte stále 2,99 $ v Kanadě a 2,45 $ ve Spojených státech. V mé zemi v Indii je aplikace k dispozici pro 15 rupií, což je asi 20 centů v USD.

Řekněte nám v komentářích, zda je Twilight Pro oclock v prodeji ve vaší zemi nebo ne!

[GooglePlay url = ””/]
Přečtěte si také: 10 méně známých triků pro Android, které musíte vyzkoušet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *