Přizpůsobte tyto 3D vytištěné situace

0 Comments

stavět něco, samozřejmě potřebuje vaše elektronické dovednosti. Balení je však často cvičení v mechanice. Samozřejmě se můžete dostat z police, ale často je obtížné objevit jen ideální kryt. S největší pravděpodobností máte 3D tiskárnu, ale často 3D tisk celou situaci může být časově náročná, stejně jako není vždy naprosto atraktivní. Jděte do [Johannes-Bosch] stejně jako kombinace 360. Tyto 3D vytištěné rámy sestavují do boxů, stejně jako jsou jednoduché přizpůsobit. Panely jsou hliník, i když si představujeme, že by mohlo nahradit dřevo, akrylové, nebo dokonce 3D vytištěný list plastu, pokud chcete.

Video níže ukazuje některé příklady. Pokud vaše němčina není tolik jako šňupačka, zeptejte se Youtube, aby okamžitě vyrovnávali titulky, stejně jako dostanete nápad.

Styl má několik parametrů, takže můžete nastavit nejen základní rozměry, ale další nastavení, které přesně přizpůsobují tomu, jak se krabice sestaví včetně tloušťky panelů, jakož i držák pro desku obvodu.

Všechno je symetrické, takže tisknete dva horní i dvě spodní části. Všechny čtyři části jdou spolu s panely. Oh, stejně jako nezapomeňte si dát to, co chcete uvnitř.

Pokud využíváte kombinaci 360, nebo chcete, to stojí za to kontrolovat. Pokud jste mnohem více přemýšlení o OpenScad, za to jsme viděli podobnou knihovnu. Pokud chcete nějaké další koncepty na skříně, máme nějaké nápady.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *