Prototyp iPhone 4 N90AP v prodeji na eBay, přichází s úžasným logem na zadní straně [video]

0 Comments

Pamatujte na úžasný skandál prototypu pro iPhone 2010, kdy zaměstnanec Apple opustil prototyp iPhone 4 na baru a spisovatelem z blogu a spisovatelem z blogu a spisovatelem z blogu Zakoupili jste to, pozorovali to každý kout a lebku a odhalili to světu jako iPhone 4? Samozřejmě ano. No, další prototyp iPhone 4 se dnes objevil. Podívejte se na podrobnosti po skoku.

Zprávy pocházejí z 9to5MAC ve formě krátkého příspěvku, ve kterém zveřejňují fotografie prototypu a zaznamenávají praktický čas ve formě videa.

S číslem modelu N90AP má prototyp design, který je do značné míry stejný jako konečný design iPhone 4, s výjimkou nedostatku šroubů na dně; Místo toho je zadní část svorka na typu. Také místo toho, aby měl typické logo Apple vzadu, má logo, které vypadá jako hvězda smrti.

Podle původního plakátu jsou všechny části v prototypu originální s výjimkou baterie, kterou plakát nahradil baterií OEM iPhone.

Je to také jiný software! Namísto typického odpalovače domácího mřížku s mřížkou ikon je prototyp spuštěn rozvaděč, což je sada nástrojů vytvořených pro testování iPhone.

Zde jsou fotografie hardwaru:

Pokud by byl tento prototyp odhalen před oficiálním oznámením iPhone 4, bylo by to opravdu něco. Vzhledem k tomu, že tomu tak není, nenabízí velkou hodnotu šoku. Jedinou věcí, kterou na tom považujeme za zajímavou, je sada rozvaděče testovacích nástrojů.

Jeden z členů týmu 9to5Mac měl s jednotkou praktický čas. Jeho dojmy můžete vidět ve videu zabudovaném níže:

Položka je ve skutečnosti stále k dispozici na prodej, takže můžete přejít na její stránku na eBay a zadat svou nabídku. Aktuální nabídka je 4 500 USD. Pouze američtí obyvatelé mají nárok na jeho nákup. Pokud máte 10 000 USD, můžete si tento produkt zakoupit nejlépe.

Jaké použití má? Pokud to dokážu, neexistuje žádný skutečný svět, ale pro bohaté geeky by to byla dobrá sběratelská položka.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *