Stáhněte si aplikaci Playbox HD pro iPhone, iPad bez útěku z vězení

0 Comments

Nedávno, stahování Playbox HD, které se zabývá vklouznutím do obchodu s aplikacemi, navzdory tendenci týmu Apple Moderation Thins Využívá cokoli, včetně pochybných streamování hollywoodských filmů. Když to bylo dočasně k dispozici, ukázali jsme vám přesně, jak jej nastavit na zařízeních iPhone, iPad nebo iPod Touch, ale vzhledem k tomu, že to porušilo podmínky služby, vždy jsme pochopili, že zábava bude krátkodobá. Povzbuzující však můžete na svém zařízení stále nastavit HD Playbox HD, stejně jako na co víc, nevyžadujete, abyste byli v nákupu odcizeni.

Pokud jste aplikaci nainstalovali tradičním způsobem, stažením z App Store, když byla k dispozici, jste prozatím nastaveni. Pokud jste to však tak neučinili, stejně jako nemůžete / nebudete útěk z vězení, je nabídnuta Playbox HD, aby se s VShare chytila.

Podobně jako Popcorn Time, Moviebox a Playbox HD měli svůj podíl na kontroverzích, přičemž bývalý byl dokonce opuštěn předběžným týmem pro pokrok. Avšak i se zákazy App Store a spoustou nepříznivé pozornosti, každý z těchto streamerů nadále vzkvétá, stejně jako pokud si přejete sklízet výhody Playbox HD, můžete tak učinit bez útěku z vězení.

Funguje na iOS 8.2 pro iPhone, iPad i pro iPod Touch, stejně jako v době psaní, je extrémně nejaktuálnějším softwarem. Stejně jako když se iOS 8.3 plazí z beta beta a je také nabízeno koncovému uživateli, může se okolnost dobře změnit, ale prozatím mohou fanoušci Playbox HD streamovat filmy s lehkostí.

Pokud jste JailBroken, můžete zachytit filmové schránce i Playbox s Cydia, což je mnohem jednodušší a naznačuje, že získáte aktualizace rychleji, ale vzhledem k tomu, že útěk z vězení dosud nenabízí na iOS 8.2, Playbox HD s Vshare s Vshare je prozatím vaše zlatý lístek.

Budete pokračovat a instalovat Playbox na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch? Sdílejte své komentáře níže!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

FilmBox Stáhnout pro iOS 8.2 vydáno, není nutný žádný útěk z vězení

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *