Automaticky hibernate aplikace pro mnohem lepší výdrž baterie s Hibernator

0 Comments

Greenify je skvělá aplikace, která vám umožní okamžitě uvést aplikace do hibernace a také ušetřit některé zdroje, včetně výdrže baterie. Většina z nejlepších funkcí Greenify však potřebuje, abyste měli zakořeněný gadget Android. Greenify funguje také bez kořene, samozřejmě s omezeními. Podle mých zkušeností však Greenify bez kořene však trochu nezmění obecnou výdrž baterie. Pro jednotlivce bez zakořeněného zařízení Android může být možná alternativní mnohem lepší volbou. To je místo, kde přichází Hibernator. Na první pohled může aplikace vypadat jako Greenify, ale to je jen kvůli barevnému schématu.

Hibernator vám umožňuje hibernaci aplikací uzavřením všech spuštěných aplikací a zabráněním automaticky opakování aplikací. Je jednoduché využívat a také může ukládat data, baterii a výkon.

Nainstalujte Hibernator

[GooglePlay url = ””/]
Hibernator lze nainstalovat z obchodu Google Play zdarma, ale ne cokoli je zdarma. Na XDA můžete vidět vlákno App Advancement Thread a také požádat o promo kód, který odemkne všechny funkce aplikace zdarma.

Nenechte si ujít: Jak povolit skryté nastavení interiéru na aplikacích Facebook & Messenger

Oprávnění k udělení

Než začnete využívat Hibernator k hibernaci aplikací, musíte pro aplikaci poskytnout potřebná oprávnění. Neotýkejte se však, že není tuna zbytečných oprávnění, která aplikace vyžaduje. Po instalaci představte aplikaci Hibernator a klepněte na ikonu nabídky Tři tečky v pravém horním rohu. Z nabídky vyberte oprávnění a také přepněte na každou z nich. Přepínání na povolení vás zavede na příslušnou stránku Nastavení pro povolení, kde jej můžete opravdu přepínat. Hibernator potřebuje dodržování tří oprávnění, aby úplně fungoval:

Oprávnění služby dostupnosti.

Povolení kreslit další aplikace.

Oprávnění správy zařízení.

Hibernate aplikace

I když hledáte hibernace aplikací, pravděpodobně nechcete hibernaci všechny aplikace na pozadí. Mohou existovat tyto zdroje hladové aplikace, které požadujete, ale nechcete běžet na pozadí, jako je Facebook. Tyto „speciální“ aplikace pro hibernaci můžete vyřadit přejetím na kartu vybrané aplikace. Klepněte na tlačítko plovoucí + a také vyberte aplikace, které chcete hibernace. Po vybráním klepněte na tlačítko začátek těsně nad všemi aplikacemi a vybíráním aplikací.

Hibernated aplikace můžete vidět v posouvatelné kartě s níže. Na extrémně spodní části můžete vidět aplikace, které Hibernator nedokázal Hibernace. Tento seznam je obvykle prázdný.

Použijte automatickou hibernaci

Spuštění celé aplikace pro Hibernate aplikaci na pozadí, když s nimi skončíte, není spíše vhodným řešením. Možná budete chtít využít funkci automatické hibernace. Klepněte na ikonu nabídky Tři tečky vpravo nahoře a přejděte do nastavení. Právě zde se můžete rozhodnout povolit nebo deaktivovat oznámení o hibernaci. Oznámení je praktické, ale možná budete chtít zakázat, pokud využíváte widget o automatické hibernaci. Rovněž je také nabízena volba, kterou mají všechny nedávno nainstalované aplikace, které mají být přidány do vašeho zvoleného seznamu pro hibernaci.

Musí si přečíst: 10 tipů, jak vydržet baterii vašeho telefonu déle

Hned pod tím je pod automatickou podlažkou hibernace volbou umožnit automatickou hibernaci. Pokud využijete widget k hibernaci aplikací a zamknutí obrazovky, můžete zjistit, že váš návštěvník otisků prstů po takovém zámku obrazovky nefunguje. To není neobvyklé, protože je vyžadována obrazovka k uzamčení správce gadgetu.

Režim alternativní obrazovky, pokud je povolen, pouze zapne vaši obrazovku na místě místo toho, aby ji vypnul a zamkl. Tímto způsobem se vaše obrazovka vypne a okamžitě se zamkne podle nastavení vašeho gadgetu a také můžete odemknout obrazovku stále využít otisky prstů.

Když už mluvíme o widgetech, Hibernator nabízí widget 1 × 1 hibernate, widget 2 × 1 s tlačítkem spánku a spaní 1 × 1 a hibernate widget. V závislosti na vaší potřebě můžete umístění na své úvodní obrazovce.

Také mějte na paměti, že když se rozhodnete pro hibernaci a zamkněte obrazovku, může to chvíli trvat, než bude obrazovka uzamčena. To je od doby, kdy Hibernator trvá několik sekund, aby Hibernace všechny aplikace.

Související recenze aplikace: Vezměte si správu režimu Doze na Android s aplikací ForceDoze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *