Stáhněte si výrazový Blend 3 Preview pro Silverlight 3

0 Comments

Ve své hlavní adrese na semináři Mix 09 v The Venetian Hotel v Las Vegas, Scott Guthrie, viceprezident obchodní platformy .NET na Microsoft odhalil dostupnost beta beta dostupnost Silverlight 3 společně s náhledovou verzí Expression Blend, která nám umožňuje vytvořit bohaté webové aplikace (RIA) s využitím nedávno vydané Silverlight 3 Beta 1.

Co je nového ve výrazu Blend 3 Preview?

Díky náhledu Microsoft Expression Blend 3 můžete vytvořit aplikace pro desktop a aplikace Microsoft Silverlight 3 pro web.

Výrazy Blend 3 Preview je hlavní nová verze, která produkuje produkt v řadě nových, základních směrů, jako je tvorba dat vzorových vzorků. Rovněž jsme přidali podporu pro řadu funkcí Silverlight 3.

Expression Blend 3 Preview je krok na dlouhé cestě k nástrojům, které jsou implikovány tak, aby vytvořily designéry, aby se účastnili procesu vývoje softwarových aplikací hlubokým, smysluplným a inovativním způsobem.

Pomocí náhledu Expression Blend 3 vy, návrháři, můžete počítače jednodušší a také mnohem zábavnější používat, a také mohou potěšit klienty s fantastickými aplikacemi a fantastickým obsahem.

Stáhněte si výrazový směs 3 náhled

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *