16 věcí, které si Apple užívá, může udělat, aby Android Wear nemůže

0 Comments

Apple Watch již mít spoustu konkurence v stále rostoucím světě nositelných nositelných, a jako je tomu na trhu smartphonů, hlavním protivníkem společnosti Apple je Google. Android Wear, který se minulý rok zaváděl na výrazně méně fanfár než Apple Watch, byl přijat řadou prodejců včetně Samsung, Motorola a LG, ale i v této rané fázi má člověk podezření, že společnost Cupertino má pevně tempo. Zde zdůrazňujeme šestnáct funkcí společnosti Apple, které si užívá, že Android Wear chybí, a to by mohlo nějakým způsobem popisovat, proč bývalá bude pravděpodobně společnost, která v této rozvíjející se produktové skupině porazila.

Udělejte a přijímáte telefonní hovory přímo na Apple Watch

Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu je jedním z větších aspektů Apple, že uživatelé jsou schopni volat a přijímat je přímo ze zařízení. Jistě, připojený iPhone je hlavním předpokladem, ale opět to samé platí pro mnoho funkčnosti Watch.

Odeslat výkresy jiným Apple těší uživatelé

Rád posíláte kresby lidem? Dobře, takže to pro většinu nejspíš nejde o porušení obchodu, ale přesto zdůrazňuje Focus Apple vložil do sociálního a komunikativního aspektu svého nejnovějšího gadgetu.

Touch + Digital Crown pro navigaci v uživatelském rozhraní

Kromě dotykové obrazovky používá digitální koruna přidaná hrana pro Apple si užívat konkurenty, která inovuje na standardní funkci náramku, která se používá k ukončení a nastavení času. V případě Apple Watch se používá k posouvání a přiblížení podobným způsobem jako kliknutí na iPod a je to snadno jeden z nejoblíbenějších aspektů celé jednotky.

Odeslat / sdílet svůj srdeční rytmus s ostatními uživateli Apple

Schopnost poslat svůj skutečný srdeční rytmus ostatním uživatelům je opět trochu specializovanou funkcí, ale vzhledem k předpovědím analytiků o rozmachu SmartWatch, každá trumfová karta, kterou Apple může chválit nad Android Wear, napomáhá příčině.

Připojte se k Wi-Fi

Připojení jakéhokoli digitálního zařízení s Wi-Fi je předpokládaná funkce, ale toto je další oblast, která Apple oneuzne Big G. Android Wear v současné době zcela počítá s připojením Bluetooth, ačkoli nedávné zprávy naznačují, že Google plánuje napravit to v a nadcházející aktualizace.

Odeslat kohoutky / vibrace ostatním Apple Užijte si uživatele

Je to docela přitažlivé, a ačkoli posílání kohoutků a vibrací mezi uživateli by se mohlo ukázat jako docela populární, může to také vyrazit jako Facebook „Poke“.

Přizpůsobte si stávající Apple užijte si tváře

Obličej Android Wear si můžete změnit relativní lehkostí, ale s Apple Watch můžete upravit a přidat různé nugety informací, jako je počasí, časovač, data atd. Na stávající obličeji. Zdá se, že Apple pronikl pro přizpůsobení Apple.

Proveďte platby pomocí NFC

Jediný chytrý hodinek na trhu s NFC a schopností provádět mobilní platby s Apple Pay. Když už mluvíme o Apple Pay, je to rychle se stát špičkovým způsobem provádění mobilních plateb a jeho výstup je jistě vznesen zavedením Apple Watch.

Síla dotek

Displej společnosti Apple Force Touch je šikovná implementace, která dokáže detekovat sílu klepnutí na displeji, čímž se vyvolává různé akce v závislosti na tvrdém / měkkém lisu. Je to docela inovace a s novým 12palcovým MacBookem a New MacBook Pro také používají něco podobného ve svých zcela nových trackpadech, je to něco, co by mohlo zlepšit přítomnost společnosti Apple v řadě kategorií produktů.

Pošlete animované emodži jako odpovědi

Emoji je velkou součástí sociálního konvoje, a pokud rychle chcete střílet animovaný smajlík (nebo ne tak smiley) tváří v tvář příteli, když odpovíte na zprávu, můžete tak učinit s dokonalým lehkostí na Apple Watch.

Odemkněte hotelové dveře pomocí virtuálních klíčů založených na NFC

Pokud by se tato funkce společnosti Apple užila ověření tak populární, jak se hodně očekává, budou dny snadno ztracených hotelových klíčů a přejetím karet.

Odeslat zvukové zprávy

Apple si uživatelé mohou uživatelé schopni rychle odesílat a přijímat zaznamenané zvukové klipy svým vlastním hlasem s několika kohoutky, což je prospěšné v řadě situací, ať už souvisejících s prací nebo jednoduše pro nečinné chatování. To je navíc k jeho schopnosti odesílat diktované zprávy pomocí hlasového diktátu Siri.

Oznámení

Stejně jako na iPhone nebo iPad, oznámení, že jste buď zmeškali nebo neodpověděli, jsou shromažďována v oznámení, které může být vychováno posouváním dolů z horní části gesto obrazovky na tváři hodinek. Můžete se rozhodnout vymazat oznámení přejetím na něj z ideálního doleva, otevřete jej nebo je všechny najednou vymazat násilím dotykem na obrazovce Oznámení.

Senzor kůže

Apple si užívat je dost chytrý na to, aby věděl, kdy máte na sobě užívání a kdy nejste. Když je užívání v kontaktu s kůží na zápěstí, dostanete všechna svá oznámení na hodinek. Obrazovka iPhone zůstává vypnutá. Jakmile si sundáte užitek ze zápěstí, oznámení se nyní rozsvítí a ukazují na iphonunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *