Google přináší safari podobný ultra hladký přiblížení do chromu pro Mac

0 Comments

ve snaze rozšířit svou dominanci na trhu s webovým prohlížečem na ploše, Google experimentuje s řadou změn pod kapotou, které dramaticky zlepšují zážitek z přiblížení přiblížení V současné době je uvedeno v jeho prohlížeči Chrome. Současná veřejně dostupná sestavení Google Chrome pro Mac již poskytuje méně než leštěnou funkčnost typu špendlíku na zoom, která nakonec dostane požadovanou práci, ale trpí skutečností, že umožňuje pouze znatelně trhané 10% přírůstkových zoomů. Nejnovější sestavení Chrome Canary Google pro Mac posouvá věci na další úroveň zavedením leštěného zážitku z přiblížení Apple Safari-esque.

Není žádným tajemstvím, že prohlížeč Chrome Google v současné době přikazuje největší podíl využití podle typu prohlížeče. Jen v lednu 2015 statistiky ukazují, že 61,9% využití prohlížeče bylo zpracováno společností Chrome, přičemž Mozilla’s Firefox byl další v souladu s 23,4%. S tím bylo řečeno, Chrome může být v současné době nejoblíbenějším prohlížečem, ale určitě byl zaostáván za takovými jako Apple Safari, když se týká implementace leštěných funkcí, které dramaticky podporují pozitivní zkušenost uživatele, jako je tato hladká implementace přiblížení přiblížení .

Než se všichni nadšeni a spěcháme, abychom zkontrolovali aktualizaci Chrome, stojí za to zopakovat, že tento nejnovější přidání funkcí je v současné době přítomen pouze v kanárské sestavení prohlížeče. Canary, pro ty, kteří to nemusí vědět, je vyvinut pro vývojáře a první adoptory jako příležitost otestovat nové funkce a experimentální vylepšení, než se skutečně přidají do beta beta a konečné budovy poskytnuty široce dostupné veřejnosti. Stejně jako u mnoha experimentálních softwaru má Chrome Canary potenciál úplně rozebrat, pokud se něco pokazí, ale přináší další výhodu při příchodu s častými nočními sestavami, které vždycky zlepšují zážitek.

Je skvělé vidět, že Google konečně přijímá tuto úroveň funkčnosti a přidat k již vynikající velké řadě funkcí, které Chrome poskytuje svou věrnou uživatelskou základnu. S tím bylo řečeno, zbývá zjistit, zda přidání krásného a hladkého přiblížení bude stačit k tomu, aby přinejmenším lákaly oddané majitele safari k skokové lodi a testování chromu, když dorazí stabilní sestavení, i když je krátkodobá změna.

Jedním z nejvýznamnějších uživatelských bugbears s Chrome je to, že se jedná o bláznivý bateriový prase, když se používá na zařízení, jako je MacBook, a bohužel se zdá, že se zatím nezměnilo.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *