iOS 11.2 Beta 1 pravděpodobně bude vydán příští týden

0 Comments

vývojář, Guilherme Rambo – který si pro sebe poněkud ponechává jméno pro trawling s firmwarem Apple i soubory pro informace – přijala Twitter, aby odhalila pravděpodobné vydání iOS 11.2 v typu beta pro návrháře příští týden.

Brazilský designér, který v minulosti využil výborně, si užil roztržení úniku Apple Firmware, má mnohem více nedávno sdílené poznámky k předčasnému vydání pro WatchOS 4.1 a nyní také nechává svět pochopit, že očekává předběžný iOS 11.2 Beta 1 příští týden se propustí návrhářům.

V rámci tweetu Rambo také vložil to, co se zdá být snímek obrazovky roztrhané z části webového portálu směřujícího vývojáře Apple a poskytuje další informace a odkazuje na iOS 11.2 jménem. Text na obrázku informuje, že „tato verze beta iOS 11.2 zahrnuje opravy chyb a vylepšení“, což, jak jsme všichni nyní rozuměli, je běžnou rétorikou Apple při uvolňování vývoje této povahy i veřejným testerům .

Oficiální ChangeLog nebo poznámky k vydání, jak se běžně uvádí, zahrnují konečné veřejné vydání firmwaru, když Apple může pohodlně doporučit, co bylo zahrnuto.

Informace také nabízejí přímou adresu URL, která umožňuje návrhářům přejít na iOS 11.2 SDK, aby získali mnohem více informací o vydání, kromě výslovného specifikace, že „Tato beta verze iOS by měla být nasazena pouze na gadgetech věnovaných pro iOS 11.1 pouze pro iOS 11.1 Vývoj softwarových aplikací beta. “ Když je to znovu, je to běžná Apple Blurb, která je zahrnuta do všech vydání a informací o této povaze, která oznámí, a také připomenout návrhářům, že se jedná o předběžné semeno firmwaru, a také z tohoto důvodu není přijatelné pro úplnou instalaci Na denní gadget, který se používá mimo účely postupu.

S iOS 11.1, která je v současné době v Beta, je pravděpodobná dostupnost iOS 11.2 Beta 1 příští týden naznačována, že můžeme mnohem více, než je pravděpodobné, že v příštích nadcházejících dnech, nebo dokonce dnes přivítáme iOS 11.1, přivítáme iOS 11.1 jako oficiální veřejné vydání. S předobjednávkou iPhone X začínajícího zítra a pravdou, že se očekává, že desátý výročí iPhone bude dodáván s předinstalovaným iOS 11.1, jsou všechny prvky, které ukazují na veřejné vydání iOS 11.1 dříve než později. Pokud by to bylo v příštích několika dnech nebo hodinách, pak by to metodu úplně připravilo, aby byl iOS 11.2 Beta 1 uvolněn návrhářům v první instanci.

(Zdroj: @_inside [Twitter])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Popcorn Time iOS 11 IPA ke stažení na iPhone [bez vězení vyžaduje]

Odemknuté / SIM-free iPhone X Cena v USA, Velké Británii, Indii, Číně i další

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android opraví problém spuštění nehod

Spoof nebo falešné místo v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a nastavení na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *