Jak spustit Android na Windows PC a MAC snadným způsobem pro zcela zdarma

0 Comments

Pojďme vám představit Andy. Nebo Andyroid. Není to zvlášť výjimečný název produktu, ale určitě něco, co fanoušci Androidu budou muset mít ve svém životě. Není to úplně velké tajemství, že svět mobilních prostředků je nyní obrovský nejlepší. Mobilní hardware, software, který je pohání a aplikace třetích stran pro jejich rozšíření, jsou v minutě neuvěřitelně horké vlastnosti. Nemáte však v některých případech pocit, že se Perský záliv mezi mobilem a stolním počítačem zvětšuje a zvětšuje? Andyroid je produkt, který to chce vyřešit tím, že prolomí bariéru mezi nimi.

Andyroid lze myslet ve stejném světle jako Bluestacks nebo Youwave, přičemž přidanou je, že je zcela bezplatný a poskytuje řadu dalších funkcí, které buď dělají, nebo nepřicházejí s konkurencí.

Vývojáři za produktem tvrdě pracovali na překlenutí propasti mezi mobilem a stolním počítačem tím, že umožnili bezproblémový zážitek, když běží Android přes Andy na druhém.

Neomezené úložiště. Kompatibilita PC a MAC OS X. Schopnost interagovat s obsahem Android přímo a efektivně na ploše. Je to všechno tam.

Je také možné skutečně používat smartphone napájený Android jako bezdrátový joystick pro ovládání her, které mohou být aktivní na ploše prostřednictvím Andyroidu. Pokud má konkrétní hra vestavěné funkce, které využívají senzory zařízení, jako je gyroskop nebo akcelerometr, nemusí být obětována, protože uživatelé mohou zařízení jednoduše připojit jako ovládání.

Andyroid není omezen pouze na hraní. Produkt je schopen spustit nejoblíbenější aplikace IM, jako jsou Viber, Snapchat a WhatsApp. Je dokonce možné přijímat obrázek Snapchat přímo na smartphonu a okamžitě jej zobrazit na PC/MAC běžící Andyroid.

Oznámení o desktopových push. Používání smartphonu jako dálkového ovladače. Interakce s úplným uživatelským rozhraním Android. Přístup do obchodu Google Play a stáhněte si další aplikace a obsah přímo na plochu. Podpora hardwaru OpenGL. Podpora mikrofonu pro dokonalou interakci se všemi těmito aplikacemi IM. Zdá se, že má od produktu této povahy vše, co bychom mohli chtít. Navíc, jak jsme diskutovali dříve, je to zcela bezplatné, takže si nyní stahování stahováním namířením prohlížeče na: andyroid.net

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *