3 Nejlepší aplikace pro seznam úkolů pro Android, které byste dnes měli vyzkoušet

0 Comments

, je efektivita rozhodně důležitá. To se projeví, jakmile otevřete herní kousek. Od praktických sledovačů až po aplikace pro výpis úkolů, mnohem více a více lidí využívá svůj smartphone, aby se zlepšila jejich produktivita. Dnes uvidíme 3 aplikace pro seznamu úkolů pro Android, které vám pomohou upřednostňovat a také sledovat mnoho základních úkolů.

Než to však uděláme, můžete také vidět:

Automatizujte svůj gadget Android pomocí „ifttt“

Vylepšete svůj trénink pomocí těchto 5 aplikací pro fyzickou fitness

3 nejlepší aplikace pro výpis úkolů pro Android

1. Todoist

Pokud se to týká výpisů úkolů, jakož i organizátoři úkolů by měli být zmíněni. Poskytuje krásné, čisté a také intuitivní uživatelské rozhraní, které vám pomáhá rychle shrnout vaše mnoho základních úkolů.

Nový úkol můžete rychle přidat pouhým klepnutím na tlačítko „+“ ve spodní části nejlepšího rohu. Odtud můžete složit jméno svého úkolu a také vybrat datum splatnosti i jeho prioritu. Pokud se tato volba „rychlého přidání“ nevytváří nebo nechce přidat ještě mnohem více podrobností, klepněte na ikonu bitu v nejlepším nejlepším rohu.

Odtud je ještě jednodušší přidat nový úkol. Všimněte si, že můžete také určit, zda se jedná o aktivitu rodičů nebo dítěte pro jakýkoli typ jiného úkolu z vašeho seznamu. To vám umožní rozebrat každý úkol v jednodušším, a tím udržovat vysokou efektivitu i motivaci.

A konečně, protože musíte být přihlášeni k nákupu, abyste využili ToDoist, pravidelně získáte e -maily se shrnutím svých každodenních úkolů i datů splatnosti. Stáhněte si tuto jednu z nejlepších aplikací pro výpis úkolů níže.

[GooglePlay url = ””/]
Nenechte si ujít: 6 skvělých návrhů Snapchat a techniky, které byste měli zkontrolovat

2. Google Keep

Zpracování takových aplikací Google nelze z takového seznamu vyloučit. Keep poskytuje krásný a jednoduchý vzhled, který mi připomíná poznámky po lednici. Protože uživatelské rozhraní je tak čisté, přidání nového úkolu je stejně jednoduché.

Existuje však velmi dobrý trik. Můžete přidat poznámky do typu výkresu, nahrávání hlasu nebo obrázku, takže je pro vás jednodušší sledovat své úkoly.

Vzhledem k tomu, že úkoly jsou uchovávány v typu seznamu, můžete po dokončení buď zkontrolovat produkt z něj nebo archivovat celý úkol – všimněte si, cokoli. Stáhněte si s využitím níže uvedeného pole aplikace a také se podívejte na sebe.

[GooglePlay url = ””/]
3. Any.do

Protože Any.do vás pozdraví s takovou obrazovkou, jakmile se otevře, můžete určitě očekávat velmi málo i krásnou aplikaci. Přidání nového úkolu a ukazatele lze rychle provést.

Moje preferovaná funkce je okamžik „Any.Do“. Po dokončení přidání úkolů a přiřazení této funkce BIT vám umožní rychle vyhodnotit je a přidat připomenutí, přemístěte data splatnosti a tak se tak připravují na dlouhodobě.

Nakonec stojí za to diskutovat o tom, že Any.do může být spárován s Amazonskou Alexou. Pro ty z vás, kteří nerozumí tomu, co to je, věřte tomu, že Amazon’s Handle Wise House zařízení. Výsledkem je, že můžete rychle přidat vyhodnocení a odstranit úkoly pouhým využitím hlasových příkazů. Neváhejte zcela stáhnout any.do, s využitím odkazu níže. Je to jedna z nejlepších aplikací pro seznam úkolů nabízených v obchodě Play.

[GooglePlay url = ””/]
Přečtěte si další: 10 nejlepších galerií pro Android v roce 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *